Sms dla ukochanej na dobranoc

Pobierz

Niech Ci się przysni osoba ukochana, O której myślisz od samego rana :* Wybiła dwunasta, minęła północ.. Wojtek Tu kontrola snu: śpisz dobrze?. Dobrej nocki życzę Ci z nadzieją że będziesz miał kolorowe sny teraz kładź się już do łóżka niech mocno przytuli Cię Twoja poduszka.Dobranoc:* Idzie noc więc śpij i o słodkich rzeczach śnij.. Komety roznoszą życzenia.Każdego dzionka jesteś w mej głowie.. Dzień znów się skończy.Dobranoc, słodkie i słodkie sny.. Słodkie sny, drogi małżonku!. OK śpij dalej.Księżyc świeci swoim blaskiem, noc nadeszła zimna, Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Wyślij gotowy wiersz na imieniny.. Niech Ci sen spokojnie minie i Twe smutki niech rozmyje Gotowe teksty SMSów na dobranoc dla ukochanej i ukochanego.. Nie śnią Ci się koszmary?. Troszkę Cię popieszczę i mam nadzieje, ze krzykniesz Jeszcze!. Kocham cię :*.Życzenia na imieniny.. Połóż misie.. Przesyłam Ci całusów kilka delikatnych jak muśnięcie motylka.SMS na dobranoc w formie wierszyka miłosnego to świetny pomysł zakończenia dnia dla zakochanych.. Bo wierze mocno, że znów Cię zobaczę.. Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.Na przykład nie wyobrażam sobie życia bez ciebie.. Oddaj misie.. Nie łazi po Tobie robak?. Sms na dobranoc, wierszyki dla ukochanej i ukochanego na dobranoc Życzenia na dobranoc Ah śpij ma miłości, Ah śpij ma kochana,Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki..

Najlepsze wierszyki na dobranoc.

Dziś już późny nastał wieczór, więc spij dobrze i wypocznij,Feb 15, 2022Dziś już pisze Ci DOBARNOC, jeśli spisz przeczytasz rano.. Zedrę z Ciebie ubranie, szepnę do uszka Kochanie.. Wierszyki miłosne - dawniej wysyłane tradycyjnie, a dziś za pomocą SMS-ów - zawsze cieszyły się dużym powodzeniem.. Ciepłe słowo na początek, to.Ten sms na dobranoc to życzenia Dobrej nocy i o smutkach zapomnienia.. Dla każdego gwiazdka lśni.. Za oknem cicho, ciemno, nudno.. mate17 Języczkiem Cię połaskocze.. * * * Dobranoc, drogi przyjacielu.. Miłość to najprostsze uczucia.. Każdy gwiazdkę ma na niebie.. Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na wiersze miłosne dla niej i dla niego.Życzę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca.. Niech Ci się przysni osoba ukochana, O której myślisz od samego rana :* Wybiła dwunasta, minęła północ.. Login: Hasło: Przypomnij hasło .. Kiedy malutka gwiazdke ujzysz na niebie, przypomnij sobie, ze wciaz kocham ciebie, a kiedy ona w twe oczy blysnie, niech cie ode mnie mocno uscisnie Królik, mrówka i kurczaczek, żabka, krówka i robaczek, misio, żuczek, słonik, zółw życzą Tobie miłych snów..

Wiersz na dobranoc dl Twoich najbliższych.

* * * Noc jest taka spokojna i mroczna Gotowy, by wysłać ci sen Ciesz się nim w pełni Życzę ci twardego, słodkiego snu!. Komety roznoszą życzenia.Sms na dobranoc, wierszyki dla ukochanej i ukochanego na dobranoc słodki sms do chłopaka SMS Mój kochany, Uwielbiam, kiedy jesteś przy mnie, Uwielbiam, kiedy czuję Twój zapach, Uwielbiam, kiedy tulisz mnie w ramionach, Uwielbiam, gdy mnie całujesz i się do mnie uśmiechasz.. Zawsze coś błyszczy na niebie dla Ciebie, W dzień słoneczko .. Chcę uchwycić twoje serce… Kocham cię.. Czuję się bezpieczny od wszystkich problemów, kiedy się obejmujemy.May 26, 2022Na dobranoc - gotowe SMS.. Mogę udawać szczęście, kiedy czuję się źle.. kocham sms, romantyczne sms, romanti sms, romantyczne wiadomości Urocza romantyczna para sms.. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.Jun 30, 2021Sep 16, 2020Sms na dobranoc, wierszyki dla ukochanej i ukochanego na dobranoc sms na dobranoc SMS Kiedy przyłożysz głowę do poduszki niech pilnują Cię Twój stróż i dobre wróżki kolorowe sny miej przez sen wciąż uśmiechaj się!. Źródło inspiracji Logowanie.. Czas na sen, Szybko się połóż.. Wynoś misie.. Cień przestało rzucać drzewo.. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich odpowiednią sentencję dla siebie..

Ten sms na dobranoc to życzenia Dobrej nocy i o smutkach zapomnienia.

Księżyc blaskiem rozświetla niebo.. Dzień dobry słoneczko niech ci radość z rana na twarzy zagości niech humor wstanie wraz ze wschodem słońca ja o tobie myślę od rana po zachód słońca i tak wkoło każdego dnia bez końca.. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.Dobranoc Kochanie.. Każdej nocy śnię o tobie.. Cień przestało rzucać drzewo.. Czas wolno płynie lecz ja nie płacze.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Miłość jest silna i delikatna.1.. Dnia miłego, spokojnego i uśmiechu promiennego.. Nie jest ci zimno?. Mogę udawać uśmiech, kiedy jest mi smutno.. Księżyc blaskiem rozświetla niebo.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Mniam - usta Twoje mają smaczek.. Ja wybrałam właśnie Ciebie, moją gwiazdką jesteś Ty!. Rozbierz misie.. Gwiazdy świecą niby damy-myślę kiedy się spotkamy.. wiolka92Feb 12, 2021Na dzień dobry mój buziaczek.. Kocham cię bardzo, więc proszę zostań ze mną, W cieple twojego uścisku jest tam, gdzie chcę być.. Ale jednej rzeczy nie mogę, to udawać, że nie kocham Cię!.

Jeśli znasz gotowe SMS w kategorii: Na dobranoc, możesz dodać je do naszego serwisu.

Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.. Potem na Ciebie wskoczę.. [email protected] Buziaczek w pysia, dla mojego misia, spij sobie slodko Ty moja maskotko, kilka pieszczotek przesyla Twoj kotek.. Mentalnie z tobą Zasnąć, kochanie!. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają.. Za oknem jest już ciemno Miasto śpi dawno temu.. Gwiazdy świecą niby damy-myślę kiedy się spotkamy.. Słońce jest zdenerwowane, a księżyc jest szczęśliwy, bo nie ma u niego słońca, a księżyc będzie z tobą przez resztę nocy, miłej nocy.. Za oknem cicho, ciemno, nudno.. *** Mówię - kocham, już od rana, byś nie była niewyspana..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt