Plastusiowy pamiętnik test pdf

Pobierz

(do pobrania bezpośrednio z Waszego konta w sklepie).. ponad 350 bajek i opowiadań.EBook Plastusiowy pamiętnik - pdf / Maria Kownacka , 14,19 zł, Plastusiowy pamiętnik należy do kanonu polskiej literatury dziecięcej.. a) Zobaczyła podobną figurkę na wystawie w sklepie b) Wymyśliła go na wakacjach c) Zapytała małej Krysi 3) Kto wykonał Plastusia?Kto pomagał Plastusiowi robić pamiętnik?. Ulepiła gniazdo z jajeczkami.Ćwiczenia do lektur ] SuperKid.pl Plastusiowy pamiętnik Ćw.. Na lekcjach rysunków jest okropnie wesoło, bo wszyscy wyskakujemy z piórnika.Karty pracy, sprawdzian • Plastusiowy pamiętnik [czyta J. Pach] • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Plastusiowy.. test.docx, Plastusiowy.. problematyka.docx .. Ready_For_IELTS_Student_Book.pdf.. W niezwykle przyjaznym dla dziecka i pięknym stylu, książka opisuje świat siedmiolatka widziany oczami małego ludzika z plasteliny, tytułowego Plastusia - ikony polskiej kultury dziecięcej.. ponad 10.000 arkuszy kart pracy, ćwiczeń, łamigłówek i testów DO WYDRUKU.. ponad 1.250 łamigłowek, quizów, ćwiczeń i gier edukacyjnych ONLINE.. Jeśli uczniowie poznawali treść lektury podczas zajęć, to test przeprowadzam po zakończeniu cyklu poświęconego danej lekturze.. Kto według Plastusia jest grubiutki?. "Plastusiowy pamiętnik" Marii Kownackiej to lektura dla klasy 1..

Plastusiowy pamiętnik 1.

Wiele krzyku o wycieraczkę w piórniku.. Szkoła Latania.. "Plastusiowy Pamiętnik .Plastusiowy pamiętnik- test znajomości lektury ANAGRAM-LEKTURY SZKOLNEHobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. Od lat bowiem jest on lekturą w pierwszej klasie szkoły podstawowej.. Kto jest głównym bohaterem książki?. Podobne tematy: • XX-lecie międzywojenne • Julian Tuwim - biografia i charakterystyka .EPUB PDF MOBI Bestseller TANIEJ 7 % Plastusiowy pamiętnik - audiobook Maria Kownacka Plastuś od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych bohaterów literatury dziecięcej, a Plastusiowy pamiętnik to zbiór jego najlepszych przygód.. Klasa 1 Polski.. Pokoloruj odpowiedź.. Oceny, sezony,Plastusiowy pamiętnik należy do kanonu polskiej literatury dziecięcej.. Ilość wyświetleń: 401.. Mieszkał w nim atrament.. a) Maria Kownacka b) Joanna Papuzińska c) Julia Duszyńska 2) Jak autorka wpadła na pomysł żeby napisać książkę o Plastusiu?. O kleksiku z kałamarza, co na nikogo nie zważa.. Dlaczego nazywam się Plastuś.. Plastuś został ulepiony przez Tosię, uczennicę pierwszej klasy.. W niezwykle przyjaznym dla dziecka i pięknym stylu, książka Pióro ze złotą stalówką opisało je w szkolnej kronice .ZASOBY SERWISU.. Pobierz jako .pdf.. Test z lektury" Plastusiowy pamiętnik" 1) Autorką lektury jest : a) Maria Kownacka b) Mira Jaworczakowa .O pamiętniku w czerwonym zeszyciku Pióro i stalówka nie lubią lekcji rysunków, bo muszą siedzieć w piórniku..

"Plastusiowy pamiętnik" Podkreśl właściwą odpowiedź.

Maria Kownacka "Plastusiowy pamiętnik" (rozdziały: I-XV) A 54 V. Rozwiąż krzyżówkę: (…./14) 1.. Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Teleturniej.. O Zosi niszczycielce — historja smutna wielce.. Plastuś mieszkał: w pudełku po plastelinie.. Test znajomości lektury Teleturniej.. 9.1) Jak nazywa się autorka książki pt."Plastusiowy Pamiętnik"?. sprawdzian z plastusiowego pamietnika ( sprawdzian_z_plastusiowego_pamietnika.pdf ) .. w drewnianym piórniku.. a) Tosia, b) Zosia, c) Jacek.. Data edycji: 2020-04-14 22:53:35.. Poznaje obowiązki ucznia, zasady koleżeostwa i poszanowania cudzej własności.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. ponad 1.000 edukacyjnych kolorowanek tematycznych.. Plastusiowy-pamietnik.. Jesli czytali samodzielnie, to test przeprowadzam przed rozpoczeciem cyklu zajec zwiazanych z dana lektura.Na tablicy znajduja sie zakryte ilustracje Plastusia i Tosi.. O moim biednym nosie i o szkaradnej Zosi.. Ulepiony przez Tosię z plasteliny Plastuś, uczestniczy w życiu uczniów pierwszej klasy.. Treść utworów Marii Kownackiej jest bliska dzieciom dotyczy zabawek, stworków, zwierząt domowych, codziennych przedmiotów, przyrody.Plastusiowy pamietnik jest jedna z najpopularniejszychpolskich powiesci dla dzieci.. Pobierz .. Materiały w formie PDF, do samodzielnego wydruku..

O pamiętniku w czerwonym kajeciku.

Mieszka w piórniku dziewczynki, gdzie ma wielu .Pamiętnik" to książeczka pełna ciepła i humoru.. Plastusiowy pami.Plastusiowy Pamiętnik Audiobook cz.1 - Maria Kownacka | Lektura klasa 1 Plastusiowy pamiętnik jest jedną z .Plastusiowy pamiętnik - opracowanie, problematyka, bohaterowie "Plastusiowy pamiętnik" to jedna z tych książeczek, które zna każde polskie dziecko!. kilkaset wycinanek, układanek, książeczek i gier planszowych do wydruku.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Na skróty.. Krzyżówka obrazkowa Wykreślanka Mój ulubiony bohater Krzyżówka z hasłem Materiały do ozdobienia książeczki.. Plastusiowy pami.. Pobierz.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Ćwiczymy sprawność ręki - Wycinamy Plastusia Rysujemy Plastusia kratka po kratceQuiz wiedzy o lekturze.. a) gumka b) scyzoryk c) stalówka d) kredka 5.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Kolorujemy zgodnie ze wskazówkami oznaczenia literowe w zakresie od A do I Sprawdzamy zrozumienie tekstu - Quiz // odp.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Podczas zajec czytane byly fragmenty ksiazki Plastusiowy pamietnik" oraz pokazywana filmowa interpretacja tej ksiazki.. Chór e-bezpieczeństwo Erasmus+ Kaszubska Pieśń Bożonarodzeniowa Lider Lokalnej Ekologii Poczta szkolna Rekrutacja do klasy I RODO.Plik test2 Plastusiowy Pamiętnik.pdf na koncie użytkownika jagabaga92 • folder Testy kompetencji 3-klasisty • Data dodania: 18 lut 2014. wg Ingamariamaczka..

Plastuś to: a) chłopiec,Plastusiowy pamiętnik Test.

Recenzje Na razie nie ma opinii o produkcie.. Choć trudno w to uwierzyć, ten sympatyczny i rezolutny ludzik z plasteliny skończył już 80 lat!Plastusiowy pamiętnik Audiobook cz.2 - Maria Kownacka | Lektura klasa 1 Plastusiowy pamiętnik jest jedną z .lektury-plastusiowy-pamietnik-2.pdf (317 KB) Pobierz [Ćwiczenia.. Pioro brudzi inne przedmiotow w piorniku6.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Szkoła latania"!sprawdzian z plastusiowego pamiętnika.pdf (22 KB) Pobierz.. Kogo ulepiła Tosia z plasteliny?. Download: test2-Plastusiowy Pamiętnik.pdf.. Dla kogo Lodzia uszyła zieloną sukienkę?Plastusiowy Pamiętnik - tekst.. A Tosia, ołówek, scyzoryk, guma - myszka i ja, Plastuś, najlepiej lubimy rysunki.. Ostrzył nos ołówkowi.. Zaznacz prawidłową odpowiedź: 1.. Dodaj go jako pierwszy!Zawsze przy opracowywaniu lektur przeprowadzam test sprawdzający znajomość treści danej lektury.. Kto jest autorem książki pt. "Plastusiowy pamiętnik"?. Plastusiowa z kałamarzem rozmowa.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Kto wymyślił Plastusia?. Maria Kownacka jest autorką wielu utworów dla dzieci, w których uczyła szacunku i miłości do roślin oraz zwierząt.lektury-plastusiowy-pamietnik-9.pdf (318 KB) Pobierz [Ćwiczenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt