Przeredaguj wypowiedzi tak by wyrażały te same opinie

Pobierz

-Ale masz głupi pomysł -Wyglądasz ohydnie w tym dresie -To jedzenie jest obrzydliwe -Jeździsz na rolkach jak łamaga Answer.. ZaCzArOwAnA1337 September 2019 | 0 Replies .. "jedno z największych arcydziel literatury gramatycznej swita… przedstawia upadek czlowieka ze szczytów szczęscia i slawy… poniżej.. Przykładowo: Odpowiedź na zadanie z Między nami 7.. Nauczyciel.. -Ale masz głupi pomysł -Wyglądasz ohydnie w tym dresie -To jedzenie jest obrzydliwe -Jeździsz na rolkach jak łamaga Answer.. -> Twój pomysł nie jest najlepszy.. ZaCzArOwAnA1337 September 2019 | 0 Replies .Przeredaguj wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie).. dwa orzeczenia, czyli zdania składowe oddziela spójnik, albo przecinek.. Moi kochani,zwracam się z ogromniastą prośbą o uporządkowanie ścieżek rowerowych zniszczonych na skutek mrozów podczas ostatniej zimy.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Zeszyt ćwiczeń cz. 1Przeredaguj wypowiedzi pochodzące z forum internetowego na fragmenty sprawozdań z filmu napisane językiem ogólnym.Zadbaj o to ,aby poszczególne opinie były wyrażone w sposób rzeczowy i pozbawiony emocji.. Witam wszystkich w Wydziale Komunikacji przy urzędzie Miasta w Poznaniu!. "Szanowny właścicielu w rozterce!. Najnowsze pytania z przedmiotu PolskiAskly | Przeredaguj Wypowiedzi tak, by wyrażały te same Magdauuu about 7 years ago Matematyka Szkoła podstawowa Przeredaguj Wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie)..

Przeredaguj podanie tak, by było zgodne z wymogami tej formy wypowiedzi.

Każde zdanie złożone ma min.. -Ale masz głupi pomysł -Wyglądasz ohydnie w tym dresie -To jedzenie jest obrzydliwe -Jeździsz na rolkach jak łamaga Answer.. Jestem w rozterce, jak może Pan być tak głupi!. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przeredaguj fragmenty listu tak, by osłabić dosadność słów w wypowiedzi Snoopy'ego.. -Jezdzisz na rolkach jak łamaga.. Weź pod uwagę zarówno s.Przeredaguj tekst tak,by spełniał wymogi listu oficjalnego.Możesz przekształcać i wykreślać fragmrnty wypowiedzi.. Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. Pościel swoje wyro.. Zabierz natychmiast swojego…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Rozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.. Trzeba oddzielić dwa zdania składowe.. Między zdaniami składowymi stawia się kreskę.. Ćwiczenia.. -Ale masz głupi pomysł -Wyglądasz ohydnie w tym dresie -To jedzenie jest obrzydliwe -Jeździsz na rolkach jak łamaga Przeredaguj wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie).Przeredaguj wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie)..

Username * E-Mail * ... 28 Różne formy wypowiedzi 3.

ZaCzArOwAnA1337 September 2019 | 0 Replies .Przeredaguj wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie) 1 Ale masz głupi pomysł 2 wyglądasz ohydnie w tym dresie 3 to jedzenie jest obrzydliwe 4 jeździsz na rolkach jak łamaga pliss potrzebne na zaraz!. Weźpod uwagę zarówno styl, jak i kształt graficzny.. Odpowiedź na zadanie z Między nami 6.. -Ale masz głupi pomysł.. Polski Szkoła podstawowa Przeredaguj wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie) 1 Ale masz głupi pomysł 2 wyglądasz ohydnie w tym dresie 3 to jedzenie jest obrzydliwe 4 jeździsz na rolkach jak łamaga pliss potrzebne na zaraz!. Gotowe rozwiązanieDla klas 5.. Answer Przykładowe rozwiązanie:Ale masz głupi pomysł.. -Wyglądasz ohydnie w tym dresie.. -To jedzenie jest obrzydliwe.. -Ale masz głupi pomysł -Wyglądasz ohydnie w tym dresie -To jedzenie jest obrzydliwe -Jeździsz na rolkach jak łamaga Answer.. -> Odpowiedź na zadanie z Między nami 7.. Zdanie złożone podrzędnie: Masz np. zdanie: Kupiłem parasol, bo był na wyprzedaży.. ZaCzArOwAnA1337 September 2019 | 0 Replies .Przeredaguj wypowiedzi tak, by wyrażały te same opinie, lecz w taktowny sposób (w łagodniejszej formie).. Przeredaguj podanie tak, by było zgodne z wymogami tej formy wypowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt