Jak napisać wymyślony mit

Pobierz

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. -Powiedz mi,co tu.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz wymyślony przez ciebie mit o początku świata i ludzkości iza36 iza36 30.09.2013 Polski Gimnazjum .. Długo nad tym myślał, jak mógłby on wyglądać.. O czym możemy napisać swój mit?Język polski Mit o Katapultosie, wymyślony.. Question from @ - Szkoła podstawowa - Polski .. gdy dowiedziała się że weronika wygrała olimpiadę matematyczną.Na podstawie sformułuj gratulacje które mogłaby napisać dziewczynka koleżance na kartce dołączonej do drobnego upominku Gratulacje Zwycężaj dalej!. - krzyknęła wściekła Hera tak gło-śno, że wszyscy nagle zamilkli, a Zeus powlókł się po mopa, by posprzątać, gdy ja-2.. Jako Wynalazca.TV możemy pomóc Ci wypromować Twój wynalazek.Napisz wymyślony mit o powstaniu tęczy.. !Mit - własnego autorstwa.. Nauczycielka j. polskiego kazała nam napisać mit o tym, jak powstał śnieg.. Dookoła było ciemno, więc postanowił stworzyć coś, by na ziemi nie było już tak ciemno gdy tego dokonał chciał by .Mit o stworzeniu świata.. Bachantki, odwieczne towarzyszki Dionizosa, odziane były w powój, gałęzie dębu i jodły, umajone bluszczem.Mit o powstaniu śniegu.. Mieszkali oni na jednej z najbogatszych gór.. Filipia to słynne wzgórze otoczone ogromnymi murami.. Pewna dobra kobieta bardzo pragnęła mieć dziecko,ale nie wiedziała,skąd by je wziąć..

Co zrobić żeby napisać własny mit?

Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Wszystkie (1552) Język angielski (821) Język polski (376) Matematyka .Jak napisać własny mit,na wtorek na polski ?. Question from @Zosiawojcik12p0yx55 - Szkoła podstawowa - PolskiOtóż okazuje się, że mit "WWW" (Wielkiego Wałęsy Wyzwoliciela - trzy "W", bo jedno "W" już było - Jerzy W. Bush, a nasz prezydent Wałęsa jest przecież super-hiper, więc musi mieć trzy "W"; jak komunistyczne "Trzy razy >>tak<

2011-06-10 18:11:36; Mam napisać wymyślony mit!

własnego mitu (ma być zupełnie wymyślony) np. jak powstał zwyczajKolejnym sposobem na przygotowanie się do napisania chwytliwego nagłówku jest sprawdzenie działań konkurencji.. Nie przerażaj się :) Mit to po prostu opowieść wyrażająca wierzenia danej społeczności.. Napisz "Mit o powstaniu klasówki".. Jego matka, zwykła kobieta, nazwała go Katapultos.. Na górze kitajrońskiej, gdzie było słychać śpiewy nocne, odbywała się zabawa.. Pewnego dnia Helios zachorował a Grecja zamarza.. Władała na nim para królewska - Oliwia i Karos.. poleca 89 % Język polskiJak napisać mit?. na wtorek ale niewiem jak?. Udała się więc do pewnego wróżbity,aby zasięgnąć jego porady.. Wszystko zaczęło się od narodzin małego herosa.. Wpisz w wyszukiwarce Google frazę związaną z tematem tekstu, który przygotowałeś i sprawdź, jakie nagłówki wykorzystali inni.. 4.Czy mógłby ktoś napisać jakiś wymyślony przez siebie wierszyk anty-paleniowy (chodzi o wiersz zniechęcający do palenia papierosów) Pliss to na jutro !. O czym ma być, co powinien zawierać?. Filipia to słynne wzgórze otoczone ogromnymi murami.. Ma być to własny wymyślony mit o stworzeni świata.Prosze piszcie to na jutro !. Grecja wtedy była najgorętszym krajem znanym grekom.. Poinformowanie uczniów o temacie lekcji - Dziś nauczymy się jak tworzyć opowiadanie; prośba o zostawienie miejsca na zapisanie tematu; 3..

2011-12-03 16:38:24Napisz swój własny wymyślony mit.

Ludzie mają różne pragnienia,marzenia.. Jednym z pomysłów na marketing, jest zgłoszenie się z Twoim pomysłem na wynalazek (lub gotowym wynalazkiem) do nas.. Moim zdaniem w liceum [ja jestem w 1kl lo] pisanie jakiegoś opowiadania, czy mitu itp. jest poprostu śmieszne.. coś takiego pisałam w podstawówce (jakąś legende), ale jak zadali to trzeba odrobic.. Akcja dzieje się dawno temu, może to być na przykład Grecja.. Władała na nim para królewska - Oliwia i Karos.. poleca 89 % Język polskiZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Pomóżcie mi napisać MIT wymyślony !. pomużcie 2013-03-12 19:38:33; Mam napisać własny mit pomorzecie?. Jego matka, zwykła kobieta, nazwała go Katapultos.. Nie były one takie same lecz każdy inny.Napisz wymyślony przez siebie mit jak powstały niektóre zjawiska pogodowe PROSZĘ MAM NA PONIEDZIAŁEK.. Na niej Dionizos, demoniczny bóg płodnych sił natury, plonów i wina, otoczony swym orszakiem popijał wino.. -Tak bardzo bym chciała mieć dziecko.. Question from @Lalka1133 - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie: mam na jutro napisać wymyślony dialog o tym jak rozmawiają zwierzęta w wigilijną noc bardzo proszę o pomoc Rozwiązanie: wigilijna noc jest jedyną w roku, kiedy zwierzęta przemawiają ludzkim głosem bardzo trudno .. Muszę na jutro napisać ZMYŚLONA legendę o Mroszy Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 ..

2009-09-26 11:16:37; O czym mogę napisać własny mit?

2011-03-24 17:35:14; Muszę napisać własny mit o powstaniu książki?. Sposoby jak .Hej mam pytanie muszę na polski napisać wymyślony mit ale nie mam pomysłu na temat ani jak go zacząć ma ktoś jakiś pomysl i chce pomóc?Księga mitów i wierszy klasy V d 5 - Masz to wszystko posprzątać!. Wszystko zaczęło się od narodzin małego herosa.. Stworzenie świata; Utwórz własny mit.. Opowiada o tym co było na początku, o bogach, o powstaniu świata, jego elementach, o bohaterach, którzy posiadają niespotykane cechy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt