Prace plastyczne klasa 3 zima

Pobierz

Rozwija wyobraźnię i inwencję twórczą.E‑podręczniki to bezpłatne i dostępne dla wszystkich materiały edukacyjne.. Dodatkowym efektem, który spodoba się młodszym dzieciom jest kołysanie się pracy na boki, gdy w nią dmuchniemy- niczym .Praca plastyczna "Narciarka" wykonana m.in. z patyczków po lodach i wykałaczek.. Wymieszaj składniki tak, aby powstała masa dała się formować podobnie jak śnieg.. serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.. Potrafi wymienić charakterystyczne cechy i zjawiska zimowe.. Jedno kółko smarujemy klejem i układamy na nim promieniście sześć białych piór.. Z białej kartki wycinamy brzuszki i głowy, naklejamy.Praca plastyczna na walentynki - kotek.. Kwadratową kartkę złóż kilkakrotnie, aż do momentu, gdy stanie się niewielką bryłą i nacinaj nożyczkami.. Patryk, lat 9,Międzynarodowy Projekt Eukacyjny Kreatywne Prace Plastyczne został zrealizowany w roku szkolnym 2020/21 - II edycja.. Cele operacyjne ( uczeń) 1.. Inspiracja przy realizacji tematów związanych ze sportami zimowymi.Zobacz peł.Dwie proste prace plastyczne o temetyce jesienej.. Sami robimy zabawki.. Wszystko znajdziecie poniżej, wystarczy kliknąć na zdjęcia i bezpłatnie pobierzecie karty do wydruku.. Rozwój wyobraźni, zdolności manualnych, możliwość wyładowania emocji, a to wszystko dzięki sztuce..

Hanna Januszewska, Kopciuszek; klasa 1.

Wesołe pingwiny.. Można do tego użyć np. odwróconego, cienkiego pędzelka.. Ćwicz.. św. Jana Pawła II w Moskurni.. Dajcie znać, które najbardziej przypadły Wam do gustu!Pomysły plastyczne dla dzieci na zimę.. Łączenie wzmacniamy klejem.. Do jednego z kół doklejamy styropianowe prostokąty, do których przywiązujemy kolorowe druciki- kijki narciarskie.Z białego papieru wycinamy duże i małe koło (głowa i tułów), 4 łapy, 2 małe kółeczka (uszy), z niebieskiego papieru wycinamy oczy.. Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie .Praca plastyczna "Zima" wykonana metodą sensoplastyki: - Dzieci podzielone na grupy wykonują "Śnieg" według poleceń nauczyciela.. Potrzeba zdecydowanie więcej oleju niż do .. Praca plastyczna na walentynki oczywiście nie może obejść się bez serduszek.. Praca plastyczna zima z piankowym bałwankiem, to świetny pomysł na kreatywną i przestrzenną pracę plastyczną w zimowej aurze..

... Tove Jansson, Zima Muminków; klasa 2/3.

Czytaj więcej » .Godziny pracy; Harmonogram spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020; Kalendarz; Plan zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2018/2019; Podręczniki, wyprawka; Psycholog szkolny; Rada Rodziców; Stołówka; Świetlica.. ZIMA WYKLEJANKA NA PAPIERZE MAKULATUROWYM.. Galeria zdjęć świetlicy szkolnej; Godziny pracy świetlicy z podziałem na klasy; Zajęcia dodatkowe; WZO; Dla uczniów .Pełna lista lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej - spis lektur klasa 1,2,3 szkoły podstawowej.. PODSTAWA PROGRAMOWA Klasa 3 - Jesień, Klasa 3 - Zima, Klasa 3 - Wiosna, Klasa 3 - Lato Strefa Gier Klasa 3 - Zima Temat 56. składniki: mąka ziemniaczana, olej.. Zapoznanie dzieci z techniką collage.. Na .Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień twórczych w toku działań plastycznych.. Okazuje się, że wystarczy obrócić serce, aby zmienić płeć zwierzakaPrace plastyczne • Zima • pliki użytkownika stonka47 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 5w92jvka.gif, 48 5965.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tulipany z papieru - praca plastyczna wiosna.. Wasza strona jest po prostu .Zima w paście wydrapana Praca Plastyczna Na niebieską kartkę nakładamy pędzlem pastę..

... Julia, lat 9, klasa III a, Szkoła Podstawowa w Lipowinie.

Sztuka ze śmieci - Trash Art. Biedronki.. Wodę na lód można zabarwić farbką plakatową lub barwnikiem spożywczymTo jedna z najprostszych propozycji stworzenia zimowych dekoracji - ta praca plastyczna wymaga od ciebie i/lub dziecka przygotowania białego papieru i nożyczek.. Czarnym pisakiem rysujemy pyszczek i elementy oczu, łapek i uszu.. Zima; Nareszcie zawitała prawdziwa zima i mamy trochę śniegu za oknem!. Logowanie Rejestracja.. Czytaj więcej.. Gazetowa zima w mieście Praca Plastyczna Z gazety wycinamy bloki.. Prace plastyczne, twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka.. Śnieżynkę zaklejamy drugim kółkiem i na chwilę przytrzymujemy (do sklejenia).. SuperKid.pl Zapewnij dzieciom dobry start.. Misie - niekoniecznie do przytulania :) Świnka skarbonka.Zima - Praca plastyczna dla dzieci Zima Bałwanek- narciarz Dagmara Kędzior - Pozytywka - Centrum Rozwoju Dziecka, Kraków Styropianowe koła łączymy wykałaczką przez nabicie jednej kuli w drugą.. Pamiętaj o efektownym przycięciu brzegu i wycięciu kilku otworów.Mimo to, wcale nie nudzimy się zimą, nawet siedząc w domu.. Mój Michałek niektóre z nich już testował.. Nie pamiętam hasła; Tło.. i karty pracy kl. 1-3.. Oczy i uszy doklejamy do głowy.. Poznajcie łatwy przepis, dzięki któremu uda Wam się osiągnąć na kartce papieru wrażenie prawdziwego śniegu i efektu 3D bez wypiekania..

Umie wybrać z palety barwy zimowe i zastosować je w pracy plastycznej.

Natalia, lat 9, klasa 3, Szkoła Podstawowa im.. Książąt Pszczyńskich w PszczyniePolityka Prywatności i Plików Cookies Serwisu Internetowego I.. Wykonanie nie jest trudne, a efekt końcowy bardzo wiosenny, kolorowy i klimatyczny.. Zaspy śnieżne i śnieg wydzieramy z białej kartki.Przeurocza zimowa praca plastyczna - bałwanek - wykonana z wacików kosmetycznych i kolorowego papieru.. "Śnieg bezglutenowy" - przepis .. ZIMOWE DRZEWO.. Program opracowała : Anna Krawczyk nauczyciel - wychowawca w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 im.. Na pierwszy rzut poszedł Mikołaj i Olaf, a kolejne karty czekają na zabawę.. Przyklejamy je od największego do najmniejszego.. Edukacja wczesnoszkolna Klasa 3 - Zima .. Koty i kociaki.. Bałwan w opakowaniu po płycie CD.. Wstęp.. 2018 | Inspiracje dla nauczycieli, LUTY, Plastyczne inspiracje.. Potrzebujecie inspiracji?. Na niebieskiej kartce przyklejamy kawałek gąbki, następnie tułów, drugi kawałek gąbki i głowę.. Doklejamy łapki.Zima - Praca plastyczna dla dzieci Zima Rodzina pingwinków Dagmara Kędzior - Pozytywka - Centrum Rozwoju Dziecka, Kraków Z czarnej kartki wycinamy cztery prostokąty różnej wielkości, zaokrąglamy je na górze.. Chmury i drzewa wydzieramy.. KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE W AUDYCJI POLSKIEGO RADIA.Przygotowałam dla Was ponad 12 zimowych kart pracy w tematyce świąteczno-zimowej.. Tulipany z papieru to idealny pomysł na wiosenną pracę plastyczną.. Życzliwość wobec drugiego człowieka Klasa 3 - Zima Temat 58.Program autorski do zajęć świetlicowych - plastycznych i wychowawczych w szkole podstawowej przeznaczony do pracy z uczniami kl. I-III w wymiarze 1-2 godzin co tydzień lub co dwa tygodnie.. Dzisiaj zaprezentuje Wam dwie prace plastyczne związane z zimą, a dokładnie z drzewami o tej porze roku.. Zapraszam do wykonania walentynkowych zwierzątek z serc - kocicy i kota.. Maja, lat 7, klasa 1a, .. U nas zatem również pojawiła sięPrace plastyczne ponad 50 inspiracji.. czytaj dalej Zobacz również Tablica kredowa z obrazu 27 stycznia 2015ZIMOWE PRACE PLASTYCZNE - MALOWANIE LODEM: Malowanie lodem nie pozwoli nam stworzyć żadnego konkretnego arcydzieła - ciężko o precyzyjny kształt.. Mam nadzieję, że Waszym .Praca Plastyczna Z białej kartki technicznej wycinamy dwa małe kółka.. Przed Wami zestawienie 30 pomysłów na zimowe dni.. ZIMOWE DRZEWO.. Zanim pasta wyschnie wydrapujemy obrazek.. Ale tło stworzone z pasów wykonanych kostkami lodu to na pewno miła atrakcja i ciekawe doświadczenie plastyczne!. Do wykonania pierwszej pracy będziemy potrzebować: karton biały techniczny A4, farby plakatowe, liście, czerwony karton, biały karton- może być rysunkowy, klej i nożyczki.. Z rolki papieru.. Tworzymy wiele prac plastycznych, robimy eksperymenty, a nawet dekoracje związane z tą porą roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt