Opis ubioru kolegi po niemiecku

Pobierz

Mogą to być oddzielne wypowiedzi lub elementy dłuższych wypracowań.Cechy charakteru po niemiecku Każdy z nas ma swoje dobre i złe strony.. Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia.. Wir sind Nachbarn und kennen uns seit 6 Jahren.Polski: Mój przyjaciel ma na imię Adam , ma 15 lat i chodzi ze mną do tej samej klasy .. Może to właśnie dlatego coraz więcej osób rozpoczyna uczyć się niemieckiego zwracając na nie uwagę w pierwszej kolejności.. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez .. przyjaźń; 0 głosów.. - Aga ma czerwone włosy.. Codziennie ubiera się inaczej .. Pracuje jako kierowca.. Na prawej dłoni ma zegarek.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. Adam ma czarne włosy , zielone oczy i zadarty nos .. Zwykle chodzi w szarej bluzie , czarnych spodniach i butach , oraz w różnokolorowych koszulkach .Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku .. Jest potrzebne do opisu wszelkich osób.. Polish ApproTEC to firma założona przez Dr Martina Fishera, który jest moim dobrym kolegą .. Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.87% Opis niemieckiego miasta.. Osoba mądra może być tchórzliwa, osoba arogancka może mieć kilka innych cech pozytywnych..

List po niemiecku.

Witajcie potrzebuje przetłumaczyć opis ubioru osoby na język niemiecki: On ma na sobie koszule w kratkę i długie niebieski dżinsy.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. Przyda się na maturze i egzaminach językowych.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Czas czytania: 1 minuta.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.Cześć Mary!. Z tego też względu napisałem ten artykuł.. - Ona jest ciemnej karnacji.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. 2,026 wizyt.. Interesuje się sportem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. 1 odpowiedź.. Słówka przedstawione na tej liście dotyczą ubioru po niemiecku.. Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane najważniejsze .Proszę o napisanie krótkiej charakterystyki mojego kolegi w j. niemieckim..

Opis po niemiecku .

Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. Słówka i zwroty potrzebne do opisu obrazka w języku niemieckim.. zadanie dodane 9 stycznia 2012 w Język niemiecki przez użytkownika .. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis .Zadanie: opis koleżanki wygląd zewnęczny oraz styl ubioru Rozwiązanie: i have known my friend since the first day at the primary school she is the opposite of me, i am Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis kolegi lub przyjaciela po angielsku - wzór Opis przyjaciela po angielsku przykład 1.. Posiada tez brązowy pasek.. Gratis Vokabeltrainer, Verbtabellen, Aussprachefunktion.71% Opis pokoju -po niemiecku; Polecane teksty: 88% Sommerferien - list do kolegi; 77% Formy czasowników nieregularnych w czasie perfekt; Treść została zweryfikowana i sprawdzona..

Przykład opisu po niemiecku.

Oto zdania: Mój kolega nazywa się Michał.Ma 30 lat i mieszka we Wrocławiu.Jest wysoki i szczupły.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. - Ona ma niebieskie oczy Er ist dünn.. Er hat viele Freunde.Opis przyjaciela po niemiecku - przykład.. 16 czerwca 2010 Odsłon: 455 180 100 komentarzy.Opis ubioru dziewczyny po niemiecku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Przykłady użycia - "kolega" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Lieber Tom, 2.Napisac list o przyjaźni do kolegi po niemiecku.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Dzisiaj przygotowałem dla Was z kolei słownictwo związane z opisem wyglądu zewnętrznego po .Opis przyjaciela po niemiecku Mein Freund heißt Alan.. On ubrane ma sportowe buty.Ubrania towarzyszą nam przez całe życie.. Dlatego powinieneś potrafić wyrazić swoje dobre i złe strony w języku niemieckim.Słownictwo niemieckie: codzienność szkolna Słownictwo niemieckie: konflikty, problemy, osoby starsze w rodzinie Niemiecki: zdrowie Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże Falsch Frënn (LU-DE) My lesson Słownictwo niemieckie: nauka, szkoła Słownictwo niemieckie: jedzenie Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki .Opis pierwszej wielkiej miłości / Beschreibe deine erste große Liebe..

Oprócz: Opis ubioru dziewczyny po niemiecku.

Lubi oglądać mecze siatkówki.Razem spędzamy wolny czas.Cechy wyglądu zewnętrznego po niemiecku to kluczowe słownictwo wykorzystywane przy opisach osób..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt