Małżeństwo bez miłości - forum

Pobierz

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.. Jednym słowem -szczęściarze !Myślę, ze małżeństwo bezdzietne jest takie samo jak każde inne tylko bez dzieci.. Jeśli jakieś małżeństwo ze względu na Boga i służbę dla Niego rezygnuje z posiadania dzieci, to jest to rzecz chwalebna.. Stało się - poznaliśmy osobę do której wreszcie czujemy prawdziwą miłość a nasz związek opiera się na szczerości i zaufaniu .. Był w nieudanym małżeństwie, ożenił się bez miłości bo go zawiodła jego wieloletnią milosc.Małżeństwo bez miłości Zaloguj się, aby obserwować tę zawarto ść .. Forum jest częścią Wirtualna Polska Media SA.. Jak nie chcą mieć dziecka to nie muszą.. Niestety szybko się zorientowałam, że to był błąd, ale okazało się że jestem w ciąży i całą miłość przelałam na dzieci - w sumie urodziłam ich pięcioro.Konto usunięte.. Z zaciekawieniem czytałam Wasze posty, gdzie wyrażaliście swoje opinie, żale, złości na tematy związane z seksualnością.. Ja natomiast marzyłam o wyprowadzce od rodziców o własnym mieszkaniu.A teraz ten akt woli raczej polegałby na decyzji że dotrzyma przysięgi małżeńskiej i wytrwa w tym krzyżu jakim stało się dla niego małżeństwo bez miłości, ale nie można zmusić się do podjęcia decyzji pokochania kogokolwiek.. Małżonkowie bez seksu mogą być bliskimi sobie, rozumiejącymi się i kochajacymi się ludźmi patrzącymi w jednym kierunku..

małżeństwo bez miłości- ma szansę przetrwać?

Miłość albo jest albo jej nie ma i nigdy nie było.. Może z mężem bym się dogadała, no ale mieszkam z teściową.. Oczywiście kościół ma rożne sposoby na wmówienie ludziom rzekomych zalet życia bez seksu i stworzenia poczucia winy i grzechu (np. Życie osob rozwiedzionych jak brat i siostra) skomentuj.. Nie mamy dzieci (mąż nie chce), wspólnego majątku.. Na górę.1 day agoPozdrawiam!. 84 poziom zaufania.. Mam 28 lat i od 3,5 jestem mężatką.. Chce złożyć wniosek o rozwód, bez orzekania o winie.. Część z nich była bardzo frapująca,błyskotliwa, inna wzmagała we mnie niezrozumienie a jeszcze inna złościła.Jun 14, 202194 poziom zaufania.. Jeśli sprawy się tak mają jak opisałeś to właściwie Wasze małżeństwo jest w ciągłym kryzysie.. Gdy miłość umacniają przez wspólne przebywanie razem, rozmowy, wspólne spędzanie czasu wolnego, rozwijanie wspólnych zainteresowań i choćby wyjazdy w gory w weekend.Właśnie piszę pracę na temat białego małżeństwa i natrafiłam na Wasze forum.. Tematy bez odpowiedzi; Nieprzeczytane posty; Nowe posty; Aktywne tematy; FAQ; Użytkownicy; Zespół administracyjnyTo pogłębiło moją gorycz i rozpacz.. Z mężem jestem w związku od 9 lat, od kilku lat czuje że oddalilam się od niego..

Za mojego męża wyszłam bez miłości, aby uciec z domu.

Mgr Magdalena Golicz Psycholog , Chorzów.. Powered by Invision Community.Temat: Małżeństwo bez miłości - chęć zdrady Witajcie, jestem młoda kobieta przed 30, 5 lat po ślubie, dziecko 3 latka.. Kobieta złośliwa, manipulantka, podła z pierwszej ławki w kościele.Mar 21, 2022Jak wiemy miłość to pragnienia dobra drugiego człowieka i jego szczęścia nawet kosztem siebie, miłość skłania do poświęceń.. Zadna moją miłość nie byla z wzajemnością, więc wyszłam za porządnego mężczyznę który mnie naprawdę pokochał.. Nie jest to obowiązkowe.. Gość na weselu, Warszawa.. Spróbuje streścić moja historię chociaż to nie będzie łatwe.. Czas i przestrzeń to być może też przestrzeń dla Pani- na zajęcie się sobą, zmianę itp.Tak samo jest z małżeństwem / związkiem bez seksu.. Brak seksu wynika z braku bliskości między Wami.. * (5 lat temu) Gdy poznałem mojego męża byłam w związku z chłopakiem który kochał mnie nad życie ale był chorobie zazdrosny i kompletnie nie dojrzały do usamodzielnienia się.. Druga sprawa, to cele jakie rodzina obiera.. (7 lat temu) 22 grudnia 2014 o 16:46.Dla mnie seks nie ma nic wspólnego z miłością.. Jako kobieta jestem w stanie zrozumieć, że żona nie pragnie seksu z kimś, z kim nie czuje więzi.Aug 19, 2021Związek bez ślubu.. Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości.Trudno Ci coś radzić, bo problem dotyczy bardzo intymnej sprawy..

Jestem mężatką, wyszłam za mąż bez miłości.

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny.. ja czekałam na swojego księcia z bajki i wzięłam ślub z miłości.. Życzę Pani żeby się ułożyło, Irena Mielnik-Madej.. Jeśli chciałaby Pani porozmawiać ze mną, to zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.. To nie działa na zasadzie - on - off.Apr 22, 2022Może dopadł was kryzys , to się zdarza po kilku a najczęściej 7 latach małżeństwa, Może pomyliliście miłość z fascynacją , zauroczeniem, Może jest inna kobieta w jego życiu o której nie wiesz.Jest tyle ,,,może '' ale to Ty sama musisz wyczuć co jest między Wami, Moim zdaniem jeśli nie łaczy Was miłość to będzie coraz .. Za mojego męża wyszłam bez miłości, aby uciec z domu.. W małżeństwie powinni się to realizo.. Mąż jasno sprecyzował czego od Pani oczekuje i o co prosi.. Jest nam ze sobą po prostu dobrze .. Każdy dzień utwierdza nas w przekonaniu, że trafiliśmy na swoją "połówkę pomarańczy " .. Nie wiem czy jest to wyłącznie moja wina czy nasz wspólna.Małżeństwo bez miłości Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum: ~inka 89.229.187.. Pokolenie danej rodziny po prostu nie będzie dale się ciągło.TodayFeb 9, 2022rozwód bez orzekania o winie, małżeństwo bez dzieci .. Niestety szybko się zorientowałam, że to był błąd, ale okazało się że jestem w ciąży i całą miłość przelałam na dzieci - w sumie urodziłam ich pięcioro..

małżeństwo z dluzszym stażem, dziećmi, bez problemów finansowych.

Skończyłam zawodówkę, poszłam do pracy.. on - doskonaly ojciec, ale twierdzi, że uczucie do żony się "wypaliło", chce się skupić na sobie, wolnego czasu nie chce spędzać z żoną, nie chce jej bliskości, seks tak, ale tylko na jego warunkach i z jego inicjatywy, w życiuJestem w rozpaczy, w strachu przed sytuacją, codziennie płacze ukradkiem- w domu, w pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt