Obsługa kasy fiskalnej w biedronce

Pobierz

Hej , mam pytanko dotyczące obsługi kasy w biedronce bo zaczęłam od niedawna tam pracować a nie zrobili mi szkolenia .. Muszyna, małopolskie .Sprzedawca - Kasjer Miejsce pracy: ProszowiceTwój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.. Nie czekam.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Dołączył: 25 Cze 2013.. Ona ci nic nie sprzedaje, ty nic u niej nic nie kupujesz.. Po roku pracy można liczyć na podwyżkę, a po 3 latach od zatrudnienia na kolejną.rabat 10 % na zakupy w naszym sklepie .. To praca wysoce odpowiedzialna, obejmująca mnóstwo obowiązków, które można sprowadzić do sprzedaży produktów i coraz częściej usług.. Tego akurat nie musisz sie obawiać tak jak pisał DarkSide to jest banalnie proste w sumie to machasz łapami z towarem klienta i wciskasz guziczki (przynajmniej nauczysz się bardzo szybko obsługiwać klawiaturę numeryczną w kompie) wg mnie w jeden dzień spokojnie ogarniesz obsługę kasy.A przede wszystkim to co oczywiste obsługa kasy fiskalnej.. Posty: 16.. Nie czekaj!. Informacja o pracodawcach.. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by kasjerzy zarabiali więcej.. 171.000+ aktualnych ofert pracy.. Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.. Nabyć te zdolności można zarówno już w pracy z przyuczeni, jak i uczestnicząc w kursie obsługi kasy.. Aplikuj na najnowsze oferty pracy w pobliżu swojego miejsca zamieszkania..

Kasjer - obsługa kasy fiskalnej.

Niewątpliwie bardzo ważną umiejętnością jest obsługa kasy fiskalnej.Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.. 2011-05-06 22:20:58; Jak sie nazywają takie japońskie lalki ktore wygladaja jak żywe?. 2011-04-05 09:06:24; Ile trzeba wydac kasy na zakupy w biedronce by miec słodziaka 2018-11-27 09:54:55; Jak się nazywają bluzki ktore odkrywaja .OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA:- komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- umiejętność pracy zespołowej,- wysoka .Obsługa kasy fiskalnej do trudnych nie należy, nauczyć się można tej umiejętności stosunkowo szybko.. Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię .. Jerónimo Martins Sokółka, Podlaskie 7 dni temu Sprzedawca - kasjer .. CZEKAJĄ?Zobacz darmowy wzór CV sprzedawcy w Lidlu / Biedronce na którym możesz się wzorować.. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej (filmiki instruktażowe): Przepisów prawnych dot.. Powodzenia w pracy.A przede wszystkim to co oczywiste obsługa kasy fiskalnej..

Takie jest moje zdanie.Obsługa kasy w biedronce..?

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki: Rejestracja Zaloguj: Nasza-Biedronka.pl Strona Główna .. Teraz to klient sklepu sam skanuje i płaci za swoje zakupy w sposób łatwy i przyjemny.Obsługa kasy w biedronce ?. Tego akurat nie musisz sie obawiać tak jak pisał DarkSide to jest banalnie proste w sumie to machasz łapami z towarem klienta i wciskasz guziczki (przynajmniej nauczysz się bardzo szybko obsługiwać klawiaturę numeryczną w kompie) wg mnie w jeden dzień spokojnie ogarniesz obsługę kasy.Stanowisko kasjera np. w Biedronce jest więc w zasięgu twoich możliwości, o ile spełnisz kilka istotnych wymogów.. Poznaj opinie pracowników i dowiedz się więcej o wynagrodzeniu, rozmowach kwalifikacyjnych, dodatkowych świadczeniach i równowadze między pracą a życiem prywatnym.. Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.

Wysłany: 2013-06-25, 17:16 obsługa kasy fiskalnej.

hej biedroneczki,niedługo zaczynam prace jako kasjerka,prosze napiszcie jak wbija sie produkt na kasie w biedronce,zależy mi na tej pracy i dlatego pytam.Biedronka testuje kasy samoobsługowe.. Ostatnio takie rozwiązanie wprowadzono w jednym z .Specjalnie dla was zamieściliśmy poniżej artykułu instrukcje obsługi najbardziej popularnych urządzeń fiskalnych (pełne i skrócone).. Wystarczy kilkudniowe szkolenie i nieco praktyki.. Zapraszam do kontaktu.. Możesz zostać "obsłużona"nawet bez słów i bez twoich pytań lub odpowiedzi, byle nie trwało to zbyt długo,ani zbyt szybko !. Wykładanie towaru oraz dbanie .. wyprawka szkolna paczki świąteczne e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe regularne badania profilaktyczne Biedronka (Jeronimo .. Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.) Sokółka, Podlaskie 3 dni temu Osoba do wsparcia pracy sklepu .Obsługa - Biedronka Według mnie nie, bo kasjerka to obsługa kasy fiskalnej !. To cenny atut, aby umieć posługiwać się kasą, niekoniecznie w danym typie, jednak co do zasady.Bieżąca obsługa Klientów przy kasie samoobsługowej oraz na sali sprzedaży, Przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towaru, Dbanie o ekspozycję towaru, porządek w sklepie i terenie wokół sklepu.. kas fiskalnych i ich zmian w .1,061 ofert pracy w firmie Biedronka..

Klikam i przechodzę do płatności, z kasy fiskalnej wylatuje paragon.

Rzucili mnie na "głęboką wodę " postali ze mną z 5 minut i tyle a potrzebuje się tego wmiare szybko nauczyć żeby się .Warunki pracy i wynagrodzenie w Biedronce.. hej biedroneczki,niedługo zaczynam prace jako kasjerka,prosze napiszcie jak wbija sie produkt na kasie w biedronce,zależy mi na tej pracy i dlatego pytam.. Wynagrodzenie brutto zależne od doświadczenia w branży.. Osoba zatrudniona do wykładania towaru w Biedronce będzie.Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.) Kielce 11 dni temu Sprzedawca-kasjer 3010 - 3500 zł Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należała: - obsługa wybranego stoiska lub kasy - wykładanie towaru Wymagana książeczka do celów sanit.epid.. Stanowisko: kasjer.. Wiadomość.. Tysiąc sklepów z kasami samoobsługowymi w BiedronceKasjerzy są zawsze pilnie poszukiwani w małych sklepach, jak również sieci hipermarketów oraz punktów usługowych.. Już dziś zyskaj nowy tytuł "Kasjer-sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej" Sale System przygotowało kurs z zakresu obsługi kasy fiskalnej.. Zobacz gotowe CV jakim może pochwalić się sprzedawca Lidl / Biedronka w roku 2022.. Nie ma wygórowanych wymagań w stosunku do kandydatów.. 2017-12-21 16:26:30; Jak nazywają sie spodnie ktore mają krocze w kostkach.. Nasza-Biedronka.pl Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki.. Nigdy nie pracowałam w handlu mam doświaczenie gastronomiczne .. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nie lubi tego.. Obejmuje również dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru na półkach czy wystawianie faktur.Sprzedawanie, raport dobowy, wymiana papieru, więcej na: obsługa klienta przy kasie fiskalnej doradzanie klientom przy wyborze produktów dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie ŹLE: 2019-obecnie Sklep spożywczy Kasjer Obsługa klienta Doradzanie klientom Odbiór towaru Wykładanie towaruobsługa kasy fiskalnej, dbałość o estetykę ekspozycji towarów, dbałość o czystość na hali sprzedażowej, rozładunek dostawy towarów.. Pod spodem znajduję przycisk "zapłać".. biedronka1477 - 2013-06-25, 17:37.. Społem PSS Kielce KielcePojawia się komunikat mówiący, że do kasy musi podejść obsługa.. Do Twoich obowiązków będzie należało: wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, pomoc w załadunku/rozładunku asortymentu, obsługa klientów sklepu .Najniższa płaca w Biedronce od 1 stycznia 2018 r. wynosi 2650 złotych brutto (po wliczeniu nagrody za nieplanowane nieobecności lub zwolnienia L4).. Bardzo często wystarczy wykształcenie średnie, a nawet zawodowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt