Bajm jezioro szczęścia tekstowo

Pobierz

Uciekam przed nimi tak co noc.. Umówiłem się z nią na dziewiątą - Bohdan Łazuka.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Twórz Groove z nami!. Chłopcy z Placu Broni - Jezioro Szczęścia 2.. Jezioro ma Twój zapach i Twój smak.. Sprawdź tekst, interpretację i tłumaczenie piosenki + Powiększ.. Dwa razy pojawia się tekst Wspomnienia palą mnie po polsku.. [Refren: Bajm] Jezioro ma Twój zapach i Twój smak Czuję to, gdy tylko zanurzę w nim twarz Wspomnienia palą mnie jak słońce Wspomnienia jak lawa gorące Uciekam przed nimi tak co noc [Zwrotka 2: Miuosh] Znowu palę, gdy nie ma Cię obok Czuję zło, gdy nie jestem z Tobą A kiedy wstaje "dziś" Słońce znów drogę wypala mi i każe iść.Znalezione utwory: 1.. Szklanka wody.Tak Nowa nuta Jaka Następna piosenka ?. Jezioro Szczescia - Bajm | ShazamMoże wszystko już masz, Jesteś pewny, że to szczęście.. Znowu zaczynam gonić za Tobą jak pies za własnym ogonem.Tekst piosenki: Jezioro ma twój zapach i twój smak Czuję to, gdy tylko zanurzę w nim twarz Wspomnienia palą mnie jak słońce Wspomnienia jak lawa gorące Uciekam przed nimi tak co noc Powietrze się napełnia światłem do dna Nawet nie wiesz, jak bardzo mi ciebie brak Wspomnienia palą mnie jak słońce Wspomnienia jak lawa gorąceNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Jezioro szczęścia: Dwa razy pojawia się tekst Wspomnienia jak lawa gorące po polsku..

Bajm - Jezioro szczęścia 4.

Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.. Wspomnienia palą mnie Jak słońce Wspomnienia jak lawa gorąca Uciekam przed nimi tak co noc.. Zachłanna jest ta gwiazda, Dla której gubisz radość chwil, Liczy się wciąż niepewność, Którą przynoszą dni.. I Twój smak.. Dwa razy pojawia się tekst Uciekam przed nimi tak co noc po polsku.. Podany link nie jest .Bajm Tekst piosenki Miasto Szczęścia Jezioro ma twój zapach i twój smak Czuję to gdy tylko zanurzę w nim twarz Wspomnienia palą mnie jak słońce Wspomnienia jak lawa gorące Uciekam przed nimi tak co noc Daj mi chwilę, żeby mieć coś, krótką wieczność, jeden moment Znowu zaczynam gonić za Tobą jak pies za własnym ogonemPosłuchaj utworu Jezioro Szczescia wykonywanego przez Bajm, liczba Shazamów: 52,264.. Wspomnienia jak lawa gorące.. Uciekam przed nimi tak co noc.Sprawdź słowa piosenki Jezioro szczęścia Bajm, zobacz teledysk.. Zanurzę w nim twarz.. : (2x) Wspomnienia palą mnie, Jak słońce.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!Znajdź tekst utworu Bajm - Jezioro Szczęścia i wyszukaj Bajm.. / Czuję to, gdy tylko zanurzę w nim.Tekst piosenki: Jezioro ma twój zapach i twój smak..

On Line - Jezioro szczęścia 3.

Czuję to, gdy tylko, Zanurzę w nim twarz.. Artista: Bajm (Байм) Interpretato anche da: Chłopcy z Placu Broni Album: Nagie skały (1988) Traduzioni: Bulgaro, FranceseBajm (PL) - Jezioro szczęścia [teledysk piosenki, wideo, youtube] Wykonawca: Bajm (PL) Album: Nagie skały Gatunek: Pop .. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bajm - Diament i sól tekstowo Bajm - Diament i sól Text Diament i sól Bajm Diament i sól słowa .. BAJM - Miasto Szczęścia TEKST Jezioro ma twój zapach i twój smak Czuję to gdy tylko zanurzę w nim twarz Wspomnienia palą mnie jak słońce Wspomnienia jak lawa gorące Uciekam przed nimi tak co.. Bajm i Przyjaciele .Muzyka-Serial Killerz Kontakt- noisy and trippy edit of famous polish song#jezioroszczęściaedit Powietrze się napełnia światłem, Do dna.. Jak słońce.. Nie uciekaj od słów Najprostszych tych wiesz, Które płyną, lecz nie z tobą.. Daj mi chwilę, żeby mieć coś, krótką wieczność, jeden moment.. Nie masz czasu na sen, Nie masz czasu na seks, Wciąż od życia chcąc więcej.. Dodaj piosenkę, wklejając link z YouTube lub Vimeo, albo wklej pełen kod z Tidal Dodaj.. Teledysk piosenki.. Powietrze się napełnia światłem Do dna Nawet nie wiesz, jak bardzo Jak bardzo mi Ciebie brak..

Sylvia Novak - Jezioro szczęścia (cover Bajm) 5.

Wspomnienia palą mnie Jak słońce Wspomnienia jak lawa gorącaTekst piosenki Jezioro ma Twój zapach I twój smak Czuję to, gdy tylko Zanurzę w nim twarz Wspomnienia palą mnie Jak słońce Wspomnienia jak lawa gorąca Uciekam przed nimi tak co noc Powietrze się napełnia Światłem do dna Nawet nie wiesz, jak bardzo Jak bardzo mi Ciebie brak Wspomnienia palą mnie Jak słońce Wspomnienia jak lawa gorącaBajm tekst Jezioro szczęścia: Jezioro ma twój zapach i twój smak.. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Bajm wraz z tłumaczeniem.Wspomnienia, jak lawa gorące, Uciekam przed nimi, tak co noc.. Czuję to, gdy tylko, Zanurzę w nim twarz.. Lubię wracać tam, gdzie byłem - Zbigniew Wodecki.. Wspomnienia, jak lawa gorące, Uciekam przed nimi, tak co noc.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTubeBajm - Jezioro szczęścia.. : Wspomnienia palą mnie, Jak słońce.. : Wspomnienia palą mnie, Jak słońce.. Nawet nie wiesz, jak bardzo, Jak bardzo mi Cię brak.. Aleksandra Węglewicz - Jezioro szczęściaBajm - Jezioro szczęściaZespół Bajm nagrywa naprawdę różne piosenki, wydał dziesięć albumów, a my spośród nich wybraliśmy dziesięć najlepszych utworów.. Odkryto dzięki aplikacji Shazam, która umożliwia wyszukiwanie nowej muzyki.. Czuję to gdy tylko zanurzę w nim twarz.. Wspomnienia palą mnie jak słońce.. Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›..

Wspomnienia, jak lawa gorące,Tekst piosenki: Jezioro szczęścia.

Co ciekawe, czwarty album zespołu nie odniósł tak wielkiego sukcesu jak inne, a jezioro szczęścia jest jedynym bardziej znanym utworem z tej płyty.. Jezioro ma Twój zapach I Twój smak.. Bajm piosenki.. Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak .Plik Bajm Jezioro szczęścia.docx na koncie użytkownika kanaraki • folder Bajm • Data dodania: 22 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bajm - O Tobie tekstowo O Tobie Bajm O Tobie słowa Bajm i Beata Kozidrak - O Tobie .. BAJM - Miasto Szczęścia TEKST Jezioro ma twój zapach i twój smak Czuję to gdy tylko zanurzę w nim twarz Wspomnienia palą mnie jak słońce Wspomnienia jak lawa gorące Uciekam przed nimi tak co.. Bajm i Przyjaciele .Plik Bajm Jezioro szczęścia.docx na koncie użytkownika minia24 • folder bajm • Data dodania: 18 gru 2008.. Czuję to, gdy tylko..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt