Test sprawdzający janko

Pobierz

Poziom trudności:.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".Pomoc szkolną pobrało już 998 osób!. Zapraszamy do wypełnienia testu sprawdzającego na zaliczenie wykładu.. 2) Matka Janka była: 3) Janko był nazywany Muzykantem: 4) Zachwycały go:Janko Muzykant - test znajomości lektury.. pytanie 1 z 15.. Ilość pytań: 13 Rozwiązywany: 143007 razy.. 3 lata temu.. Przed Wami quiz wiedzy o lekturze Janko Muzykant Henryka Sienkiewicza.. Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. Teraz masz do wyboru ekowydruk z mniejszą liczbą stron.Janko Muzykant Mendel Gdański: 20.. Antek Kamizelka Gloria victis Mendel Gdański: 22.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Katarynka, poziom trudnyPlik test sprawdzający z lektury janko muzykant.pdf na koncie użytkownika tulenka • folder sprawdziany • Data dodania: 15 lut 2022.Test wiedzy z "Katarynka".. Pytanie 1.Poziom: trudny.. Do testu można podchodzić wielokrotnie - aż do uzyskania pozytywnego wyniku.. Możesz dodawać własne zadania lub zmieniać te zamieszczone w Bazie danych.. Pobrany test możesz wydrukować.. 0%.Jan Kochanowski - życie i twórczość - Test.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Szanowni Państwo!. Możesz wybierać zadania i układać z nich sprawdziany lub korzystać z gotowych testów.. Ile lat miała niewidoma dziewczynka kiedy straciła wzrok?.

Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python.

2.Genowefa przychodziła do ludzi: a. na pogawędki b. na obiadek c. by się bawić.Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. 1 Obserwuj autora.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający z lektury janko muzykant Henryk Sienkiewicz, "Janko Muzykant" - test z lektury.. Autorek Kamizelki jest: Maria Konopnicka Eliza Orzeszkowa Bolesław Prus Henryk Sienkiewicz: 21.. Która z wymienionych nowel związana jest z pozytywistycznym postulatem asymilacji Żydów?. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. a) w Warszawie i Krakowie b) w Królewcu i Warszawie c) w Krakowie i Padwie 4) Poeta był sekretarzem króla a) Zygmunta .test sprawdzający z lektury janko muzykant.pdf (22 KB) Pobierz.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Janko Muzykant Henryka Sienkiewicza.Quiz wiedzy lektury "Janko muzykant".. Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang.. Całość stanowi szczegółową analizę utworu popartą cytatami pochodzącymi z tekstu lektury.. Napisz charakterystykę bohatera literackiego, który Twoim zdaniem wykazał się odwagą.Test sprawdzający wiadomości z działu II - "Szkolne radości i szkolne smutki" na podstawie podręcznika "Nowe słowa na start" - klasa 4Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Janko Muzykant" H. Sienkiewicza (podstawówka, gimnazjum)..

test sprawdzajacy z lektury janko muzykant ... skrzypiec przez Janka.

testy, quizy, testy online Przetestuj swoją wiedzę.. Janko Muzykant - test znajomości lektury.. Quiz w Poczekalni.. chlopak dusze swoja cala wysylal ku nim przez oczy, bo mu sie zdawalo, ze to niedostepna jakas dla niego swietosc, ktorej niegodzien tknac, ze to jakiesZaloguj się, wybierz serię i korzystaj ze wszystkich funkcji generatora!. Lektura - " Opium w rosole" - Małgorzata Musierowicz kliknij tutajWypracowanie dokładnie interpretuje obraz społeczeństwa polskiego zawarty przez Henryka Sienkiewicz w noweli "Janko Muzykant".. Ilość pytań: 13 Rozwiązywany: 142998 razy.. Wyszukaj streszczenia.. Udostępnij.. Autorem ksiazki jest Henryk Sienkiewicz.. 1.Trudny test z lektury Katarynka, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Jak nazywał się strażnik który wpuścił kataryniarza?. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy .8.. Ja ma na imię mecenas?.

test sprawdzajacy janko muzykant ... "Janko Muzykant" - test z lektury.

1) W którym roku urodził się Jan Kochanowski?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%Test ze znajomości treści lektury "Opium w rosole".. Jaką ocenę otrzymała Gabrysia z odpowiedzi podczas lekcji pokazowej z fizyki w czasie wizytacji z kuratorium ?. Skomentuj.Janko Muzykant.. Na stronie używamy cookies.. 9.25 maja 2018 roku zacznie obowiazywac Rozporzadzenie.. Czy pamiętasz smutne losy chłopca, który nie mógł wykorzystać swojego talentu?. Część 2.. Więcej 5 6 7 8 9Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. W jakim mieście odgrywa się akcja?. Czego nie lubi mecenas?. b. o studniówce.. ZAMKNIJ X. Streszczenia.. Wszystkie pytania dotyczą Pythona .TEST SPRAWDZAJĄCY.. Na jaki temat rozmawiali uczniowie klasy IIIb w czasie lekcji języka polskiego z profesorem Dmuchawcem ?. a. trójkę.Sprawdź się!. 1.Wydarzenia opisane w powieści rozgrywają się: a. w Poznaniu b. w Gdańsku c. w Warszawie.. Quizy o lekturach Janko Muzykant".. Nowela to: krótki utwór pisany prozą, o skondensowanej i wyraziście zarysowanej akcjiPlik janko muzykant test sprawdzający.pdf na koncie użytkownika taniacpires • Data dodania: 17 lip 2020.. Rozwiąż test!Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Drodzy uczniowie!. a) 1350 b) 1530 c) 1584 2) Miejsce urodzenia poety to a) Sycyna b) Zwoleń c) Czarnolas 3) Gdzie studiował Jan Kochanowski?.

Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.

d. rozmawiali o współczuciu.. Rozwiąż test składający się z 14 pytań.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.1) Dlaczego zaraz po narodzinach Janko został ochrzczony?. Część 1.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci zdać nauczyć się materiału z danego zakresu.Katarynka - test wiedzy.. Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.. Podczas zaliczenia nie wystawiamy ocen - żeby zaliczyć test trzeba poprawnie odpowiedzieć na wskazaną poniżej ilość pytań.. Już teraz dostępny do pobrania jest pomoc szkolna - sprawdzian_z_lektury_kubuś_puchatek w jednym z dostępnych formatów - PDF oraz DOC. a. o wynikach w nauce.. Dodaj do ulubionych.. c. dyskutowali na temat zazdrości.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Rozważ słuszność tego stwierdzenia w rozprawce.. Jak nazywał się pierwsze strażnik mencenasa?. Zilustruj swoje argumenty przykładami literackimi.. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osob .test sprawdzający janko muzykant.pdf (21 KB) Pobierz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt