Pompa wilo-yonos pico odpowietrzanie

Pobierz

Po 3 sekundach na wyświetlaczu LED pojawią się poziome słupki poruszające się w Podłączenie elektryczne pompy, górę.Odpowietrzanie Funkcja odpowietrzania jest aktywowana za pomocą klawisza funkcyjnego i powoduje automatyczne odpowietrzenie pompy.. pomp przed wilgociö, mrozem i uszkodzeniem mechanicz-nym w wyniku uderze !. Czyli pod względem zużycia energii to urządzenie nie ma obecnie konkurencji na rynku.. Na używane=regenerowane pompy udzielamy 12 miesięcznej gwarancji / Na nowe 24 MG!. 4 Zakres zastosowania Pompy obiegowe serii Wilo-Yonos PICO sö przeznaczone do instalacji grzewczych zasilanych ciep ö wodö i podobnychTak jak pompa Wilo-Stratos PICO, tak i Wilo-Yonos PICO posiada unikalny system odpowietrzania pompy.. Pompy Wilo charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością energetyczną jak i wydajnościową.. Inną ważną cechą tej pompy jest automatyczne odpowietrzanie.Zapewnia ono najwyższą wydajność przy .. Aby włączyć funkcję automatycznego odpowietrzenia należy ustawić czerwone pokrętło na symbolu funkcji automatycznego odpowietrzenia.. böd C wstrzösów.. Zmiana podłączenia naczynia poprawi skuteczność odpowietrzania bezwzględnie.Wilo-Stratos PICO plus zapewnia w połączeniu z Dynamic Adapt plus nie tylko maksymalną sprawność energetyczną, lecz również wysoką niezawodność dzięki automatycznym funkcjom ochronnym..

Następnie pompa przejdzie w stan gotowości do pracy.

Po 3 sekundach na wyświetlaczu LED pojawią się poziome słupki poruszające się w górę.Wilo-Yonos PICO to nowa generacja najpopularniejszych w Polsce pomp obiegowych do instalacji grzewczych i chłodniczych.. PDF (-0 kB) Pobierz.. Wilo-Yonos MAXO, Yonos MAXO-D oraz Yonos MAXO-Z .. Wilo-Stratos PICO 25/4.. 112 mm, szer. 81 mm) Wygodne i proste podłączenie do prądu dzięki nowej wtyczce - Wilo Connector Proste nastawianie za pomocą "zielonego pokrętła" Ustawienie wyświetlacza na pompie Wilo-Stratos PICOWilo - Yonos PICO 25/1-6 Bezdławnicowa pompa obiegowa z elektroniczną regulacją wydajności [] .. Wilo : Typ : Yonos PICO 25/1-6 : Nr art. : Masa netto ok. m : 2,15 kg • = dopuszczalne, - = niedopuszczalne Kryterium odniesienia dla najbardziej energooszczędnych pomp cyrkulacyjnych wynosi EEI - 0,20.Automatyczne odpowietrzanie Silnik odporny na prąd przy zablokowaniu.. Za pomocą tej funkcji nie jest odpowietrzany system grzewczy.Pompy obiegowe Wilo-Yonos PICO-STG 19 Pompy obiegowe Wilo-Varios PICO 20 Pompy do ciepłej wody użytkowej Porady i wskazówki do doboru pomp do c.w.u.. I sprawna pompka nie pomoże jak powietrze uniemożliwia prawidłowy przepływ medium w instalacji.. Po uruchomieniu systemu pompa przez 10 minut zwiększając i zmniejszając prędkość przepływu wody, wyprowadza powietrze z instalacji przez zamontowane na jej końcach zawory odpowietrzające.uniwersalne pompy Wilo-Yonos MAXO lub systemowe pompy Wilo-Stratos MAXO..

Wyposażona w funkcję automatycznego odblokowywania się.Kup teraz na Allegro.pl za 1180 zł - Wilo pompa obiegowa Yonos PICO1.0 25/1-8 ).

Nie zapomnij o jednym kluczowym kroku: aby maksymalnie wykorzystać zakupy online, odfiltruj produkty oferujące dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatna wysyłka i darmowy zwrot!Tak jak pompa Wilo-Stratos PICO, tak i Wilo-Yonos PICO posiada unikalny system odpowietrzania pompy.. Nowy.. 106 mm, szer. 78 mm) Wygodne i proste podłączenie do prądu dzięki Wilo-Connector Proste nastawianie za pomocą "zielonego pokrętła" Charakterystyki Rys.Product information: disclaimer:The target of this YouTube video is to advise solely well-trained customers and business partners .Kupując produkty z serii pompa wilo odpowietrzanie, podczas dużych wyprzedaży otrzymasz - oprócz marek dobrej jakości - również wiele rabatów.. 1 174,52 zł z dostawą.Stosując pompy Wilo-Stratos PICO, można zużyć 2 razy mniej energii elektrycznej niż w przypadku innych pomp najwyższej klasy energetycznej A.. Aby włą- czyć funkcję automatycznego odpowietrzenia należy usta- wić czerwone pokrętło na symbolu funkcji automatyczne- go odpowietrzenia..

Temperatura przetłaczanego medium od 10C do +95CTak jak pompa Wilo-Stratos PICO, tak i Wilo-Yonos PICO posiada unikalny system odpowietrzania pompy.

Aby włączyć funkcję automatycznego odpowietrzenia należy ustawić czerwone pokrętło na symbolu funkcji automatycznego odpowietrzenia.. PDF (766 kB)Warunek jest podstawowy- musi być instalacja dobrze odpowietrzona a w tej wersji jest to bardzo wątpliwe mimo zamontowania odpowietrzników.. Certyfikat Zgodności EMU Sprinkler.. PDF (3,0 MB) Pobierz.. Bez 'rub: Odpowietrzanie silnika iWilo-Yonos PICO 2.0 to bezdławnicowa pompa obiegowa z przyłączem gwintowanym, z silnikiem o najwyższej sprawności, synchronicznym w technologii ECM, odpornym na prąd przy zablokowaniu i ze zintegrowanym elektronicznym układem regulacji wydajności do bezstopniowej regulacji różnicy ciśnień.. 1 161,53 zł.. PDF (6,3 MB) Pobierz.. Klawisz funkcyjny Naciśniecie • Uruchomienie funkcji odpowietrzania pompy.Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe pompy Wilo-Yonos PICO mające zastosowanie do wymuszenia obiegu w instalacjach c.o. modernizowanych lub nowych, wyposażonych w zawory termostatyczne oraz w małych instalacjach klimatyzacyjnych.. Dowodem są rachunki za energię elektryczną.Wilo Yonos PICO plus wysokowydajna pompa 25/1-6 NOWA | Heimwerker, Installation, Heizungs- & Klimaanlagen-Teile & -Zubehör | eBay!POMPA OBIEGOWA STRATOS PICO 25/0,5-6 WILO 30 W. od Super Sprzedawcy.. Rodzaje pomp.. Wyražny wskažnik: Wyšwietlacz LED do nastawiania wartošci zadanej i podawania aktualnej wartoéci pobo- ru mocy..

Wystarczy ustawić czerwone pokrętło na odpowiednim symbolu, a po trzech sekundach odpowietrzanie rozpocznie się samoczynnie i potrwa ok. 10 minut.

Przejście na pompy o najwyższej sprawności jest opłacalne.. Dodatkowo są to urządzenia bardzo trwałe, niezawodne i praktycznie nie wymagają żadnej obsługi po zamontowaniu.Wilo-yonos PICO 15/1-4, 25/1-4, 30/1-4 1-230 v- H/m Wilo-yonos PICO 15/1-6, 25/1-6, 30/1-6 1-230 v- Znane rozwiqzanie: Przetìcznik stopni do nastawienia charakte- rystyki Wilo-Star IRS.. Odpowietrzanie można przerwać w dowolnym momencie.Instrukcja montażu iobsługi Wilo-Yonos PICO 9 pl 3.1 Elementy obsługowe Pokrętło Obracanie • Wybór zastosowania/rodzaju regulacji.. Dane techniczne: Elektroniczna regulacja wydajności.. Po 3 sekundach na wyświetlaczu LED pojawią się poziome słupki poruszające się w górę.Automatyczne odpowietrzanie komory rotora Dodatkowy specjalny filtr z brązu spiekanego uniemożliwiający przedostawanie się zanieczyszczeń do komory silnika Bardzo małe wymiary (gł.. • Wybór stałej prędkości obrotowej.. Zalecane usługi serwisowe Optymalizacja systemu Korzyści Łatwa obsługa dzięki asystentowi nastawiania, dużemu wyświetlaczowi LCD i technice zielonego pokrętłaTak jak pompa Wilo-Stratos PICO, tak i Wilo-Yonos PICO posiada unikalny system odpowietrzania pompy.. Nowy design oraz ustawienia mają za zadanie sprawić, że montaż oraz regulacja.Funkcja "AIR" - odpowietrzania pomp - pozwala na samoczynne usunięcie niepożądanego powietrza z komory wirnika oraz całej instalacji.. Aby włączyć funkcję automatycznego odpowietrzenia należy ustawić czerwone pokrętło na symbolu funkcji automatycznego odpowietrzenia.. zapłać później z. Filtr cząstek stałych Izolacja termiczna do zastosowania w instalacjach grzewczych, w standardzie Zakres dostawy Pompa Izolacja termiczna Wilo-Konektor Uszczelki Instrukcja montażu i obsługi Oznaczenie typu Dane techniczne Temperatura przetłaczanego medium od +2 °C do +110 °CPOMPA C.O. WILO YONOS PICO 25/1-6 180 mm.. • Nie wolno nara Eaø urzödzenia na dzia anie temperatur wykraczajöcych poza zakres od -10°C do +50°C.. 22 .. Wilo-Star-RSL 25/6 brak pompy z otworem na odpowietrznik brak pompy z otworem na odpowietrznik Wilo-Smart Nr kat.Tak samo jak w pompach Wilo-Stratos PICO, odpowietrzanie jest automatyczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt