Znaczenie imiona liliana

Pobierz

Pochodzenie imienia żeńskiego: popularneHistoria imienia i znaczenie imienia Liliana Imię Liliana (inaczej Lilianna) to imię pochodzenia łacińskiego, powstałe od słowa " lilium " czyli od nazwy kwiatu .. Mają rozwinięty zmysł analityczny, są bezlitosnymi obserwatorkami.Czy warto wybrać imię Liliana Z czasem coraz mniejsze znaczenie ma prawdziwe znaczenie imienia takiego jak np. Liliana jako czynnik determinujący wybór imienia przy narodzinach.. Charakterystyka imienia Liliana, Lilianna.. Jest to imię pochodzenia łacińskiego, powstało od słowa;lilium; czyli lilia.. Źródło: Onet Magia.. Rodzina to dla niej bardzo ważna kwestia.. Bocianowo ciąża; Kołyska (0-3 miesiące) Pierwsza bryka (4-12 miesięcy) Piaskownica (1-2 lata) Karuzela (3 - 5 lat) Elementarz (6-8 lat)Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Liliana: strona 1: znaczenie imienia Liliana, imieniny Liliany, zdrobnienia i inne.. O swoje ideały walczy całe życie.. W Polsce częściej nadawane dopiero zaczęło być w okr.. Wyniosła i dumna.. strona 6: numerologia dla imienia LilianaZnaczenie imienia: LILIANA.. osobowość: Królowa piękności; główne cechy: wola, intelekt, intuicja, towarzyskość; liczba: 6; kolor: pomarańczowy; roślina: oleander; zwierzę: łasica; znak zodiaku: Wodnik; Znane osoby o imieniu Liliana.. Kobiety o tym imieniu potrafią rozkazywać są sprytne, majestatyczne..

Lilianna: znaczenie imienia.

Opanowane, zorganizowane sprytne łasice.. Kolor: Pomara?czowy.Znacznie imienia żeńskiego LILIANA Bardzo ambitna, czasem ponad swoje umiejętności.. Charakteryzuje ją duża wrażliwość i uczuciowość.. Lilianna - odpowiedniki w różnych językach.. Imię powstało z połączenia imion Lilia i Anna.. Niestety.. Życie towarzyskie.. Owszem, kobiety noszące to imię należą do kochliwych, ale oprócz miłości, w ich w życiu są również inne, ważne sprawy.. Kiedy LILIANA obchodzi imieniny?. Znakiem zodiaku idealnym dla imienia Liliana jest Wodnik, a planetą Wenus.3.. Kolorem imienia Liliana jest fiolet, totemem roślinnym lilia, a zwierzęcym łasica.. Imię, które przyszło do Polski z wpływami francuskimi.. Liliana Bardijewska; Liliana Fabisińska - pisarkaJun 5, 2022Znaczenie imienia Liliana.. Lilianna: imieniny.. Jeśli znasz jego znaczenie, napisz w komentarzu.. Wywodzi się od słowa "lilia".. Czasem miewa skłonności do zamykania się w sobie.. Liliana jest czułą kobietą, która bardzo potrzebuje bliskości i ciepła drugiej osoby.. Specjalizuje się w astrologii, a także w tworzeniu prognoz lunarnych i kalendarzy księżycowych.Znaczenie imion, daty imienin, liczby i znaki zodiaku, wpływ na charakter.. Lilianna - lub Liliana; imię żeńskie pochodzenia łacińskiego.. To obywatelka świata, która może żyć w niemal każdym zakątku świata, byleby mieć przy sobie swoich..

Imiona mają znaczenie!

Kwiat ten w starożytnym Rzymie uchodził za symbol nadziei, z kolei w chrześcijaństwie oznacza niewinność i czystość.. Małomówna i skryta.. Powstało od słowa "lilium" czyli lilia.. Chętnie udziela porad i pomocy, ale najchętniej przejmuje kontrolę nad swoimi przyjaciółmi.3.. W starożystym Rzymie kwiat ten uchodził za symbol nadziei, w chrześcijaństwie oznacza niewinność i czystość.. Lubi pracę społeczną dlatego często udziela się .Co oznacza imię Liliana?. Bezlitosna obserwatorka, nieraz wścibska, ale za to posiadająca idealne wyczucie ludzi.. Niestety tego imienia nie ma w bazie.. Wybierz właściwe imię dla dziecka.. Poważna.. Roślina o której mowa jest dużym, eleganckim i efektownym kwiatem ogrodowym, tak niegdyś szanowanym przez starożytnych Greków, że wierzyli iż wyrósł on z mleka Hery, królowej bogów.Liliana.. Jest ono bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej, u nas nigdy nie należało do często występujących imion.. Ma analityczny umysł, co ułatwia jej osiągnąć sukcesy Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionImię i nazwisko Liliana Rosenbloom.. Liliana imieniny obchodzą 14 lutego i 4 września.. Lilianna obchodzi imieniny: 14.02, 4.09.Znaczenie imienia Liliana mówi nam, iż liczbą przypisaną do tego imienia jest liczba 8 oznaczająca ludzi wytrwale dążących do celu, ambitnych i zdeterminowanych..

Liliana - pochodzenie i znaczenie.

Praca i kariera zawodowa.. Znaczenie imienia Liliana.. Jest to imię pochodzenia łacińskiego, powstało od słowa;lilium; czyli lilia.. W 2014 roku imię to nosiło 9750 Polek.. Wszystkie usługi online.Chociaż imiona te są bardzo bliskimi krewnymi Lilii to zarówno Liliana jak i Lilianna w żaden sposób nie przypominają owej zalotnicy, femme fatale mężczyzn.. Ich znaczenie, pochodzenie i zdrobnienia znajdziesz w naszej księdze imion żeńskichLILIANA - znaczenie imienia dla dziewczynki.. strona 4: imię Liliana w piosenkach.. Poznaj zdrobnienia i formy tego imienia z różnych stron .Lilium- kwiat lilii- symbol czystości.. Posiadaczka .Znaczenie imienia Liliana Rodzina.. Cechuje ją duży spryt i brak skrupułów, dlatego nie ma oporów przed kombinowaniem i uciekaniem się do podstępów.. Pragnie stworzyć dom, w którym czuć będzie miłość i słychać będzie.. Życie towarzyskie.. Ogromna intuicja pozwala im dobrze dobierać ludzi, którymi się otaczają.. Lilianna to osoba odpowiedzialna, rozsądna, konsekwentna, opanowana, zorganizowana, wierna zasadom.. jest to zapewne rozszerzona forma imienia Lilia.. Obce są jej szaleństwa do białego rana i spontaniczne przygody.. Liliana jest ambitna i by realizować swoje wygórowane aspiracje, nieraz dąży do celu po przysłowiowych trupach.. Kobiety o imieniu Liliana należą do ambitnychLilianna to imię pochodzenia łacińskiego..

Lilianna - pochodzenie i znaczenie.

Jest sympatyczna oraz zwariowana.. Bardzo liczą się dla niej rozwiązania praktyczne, niehipotetyczne.. Chadza wyłącznie swoimi drogami, często podejmując ryzyko.. Liliana .Aug 12, 2020Znaczenie imienia Liliana.. L. Z łaciny lilia.. Kwiat ten w starożytnym Rzymie uchodził za symbol nadziei, z kolei w chrześcijaństwie oznacza niewinność i czystość.. Autor: Świętokrzyska czarownica Autorka horoskopu dziennego oraz miesięcznego horoskopu księżycowego.. Podobnie jak Lilia jest kobietą świadomą .Liliana, Lilianna Pochodzenie i znaczenie.. Rodzice ulegają przejściowej modzie czy trendowi i na przykład takie imię jak Liliana mogło byś właśnie takim przykładem.Imię Liliana pochodzi od nazwy pięknego kwiatu.. Promieniowanie: 97 %.. Nie boi się ryzyka i porażek, lubi podejmować wyzwania.. Znaczenie imienia i nazwiska, pochodzenia, zgodności imienia i nazwiska Liliana Rosenbloom.. Liliana jest osobą wrażliwą i delikatną.. Wyznaje zasadę, iż cel uświęca środki i kiedy jest pochłonięta realizowaniem jakiegoś .Zdrobnienia imienia Liliana.. Nie poddaje się łatwo i potrafi wykazać się odwagą i dzielnością.. Liliana to kobieta o dwoistej naturze.. Sprawdź, co dokładnie oznacza i dlaczego warto nadać je córce - Imiona dla dziewczynek nowoczesne, tradycyjne, polskie i zagraniczne.. Liliana - odpowiedniki w różnych językach.. strona 3: tutaj jesteś .. angielski: Lillian, Lilian, Lilyan, Lily, LilianeLiliana - imię żeńskie pochodzenia łacińskiego.. Znaczenie imienia Liliana Rodzina i miłość.. Liliana odczuwa ciągłą potrzebę osobistego rozwoju.Znaczenie imion, pochodzenie, sławni ludzie oraz baza Imion dla chłopców i dziewczynek - serwis eDziecko.pl ang. Lillian, Lilian, Lilyan, Lily, Liliane, franc.Wywodzi się od nazwy popularnego kwiatu - lilii - będącego symbolem czystości.. Liliana jest osobą szlachetną, pracowitą i wytrwałą w swych postanowieniach.. strona 5: imię Liliana po chińsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt