Tekst piosenki żabson wieża bubble

Pobierz

Pomóż w przekazywaniu i zdobywaniu punktów, aby .Pok0ra Lyrics: SecretRankBeats / Frog-son, elo / Mówią wciąż "żaby styl jest zbyt chory", ej / Chcą nauczyć mnie pokory, wiesz / Nie nauczą mnie pokory / Chcą pobić mnie, będą bić .Żabson Lyrics "Do Ziomów" GeezyBeatz O swoje szczęście nie chcę wiecznie żebrać, nie Mamo nie martw się, wiesz, że nie chcę przegrać, nie W tym mieście gdzie mniej nieba niż piekła jest Gonić sukces to ma obsesja jest Do moich ziomów w świat śle telegram Nie mam telefonu man, więc nie śle eska Jakbym miał Mercedeska to pewnie S-klasŻabson "Chłopak Znikąd": Co do skitu ooo,no to chyba nie Pieprze krytyków ooo i ich gdybanie Ty bez kitu ooo, bujasz przy tym.. Żabson - "Chłopak Znikąd" tekst piosenki | Lyrics at AZLyrics.comŻabson "Dreamworker": Ostatnio też zwiększyłem życia tempo To mi weszło w krew przez żyłę, tak jak wenflon Kocham grę w ni.Żabson przy współpracy z UrbanRecTv prezentuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty "NieKumam".. Wśród tych suk jestem jak świeży diabeł .Żabson "Pok0ra": SecretRankBeats .. "Pok0ra" tekst piosenki.. x2 Wśród tych suk jestem jak świeży diabeł Nie rozumiem ich słów jak od wieży Babel Ty chcesz coś znów przeżyć razem To wiedz, że chuj na więzy kładę [Zwrotka 1] Od jędzy, co mówi, co ślina na język przyniesie Lecz już w łóżku się gubi, bo jest potulna jak dziecię Do drobnej bejbi, co jest chyba najsłodsza na świecieŻabson - Wieża Bubble [tekst, tłumaczenie i interpretacja piosenki] Wykonawca: Żabson Album: NieKumam Data wydania: 2014-06-24 Gatunek: Rap, Polski Rap ..

Znajdź teksty swoich ulubionych piosenek po polsku.

Wieża Bubble.. Pierwsza strona; Piosenki.. Żabson Lyrics "Pok0ra" SecretRankBeats Frog-son, elo Mówią wciąż "żaby styl jest zbyt chory", ej Chcą nauczyć mnie pokory, wiesz Nie nauczą mnie pokory Chcą pobić mnie, będą bić pokłony .. ; Jeden raz pojawia się tekst A bez ludzi jest mi luźniej bo to apatyczny świat po polsku.. Nie rozumiem ich słów jak od wieży Babel Ty chcesz coś znów przeżyć razem To wiedz, że⊂⊃ na więzy kładę .Żabson przy współpracy z UrbanRecTv prezentuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty "NieKumam".. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.Chcą pobić mnie, będą bić pokłony Mówią wciąż "żaby styl jest zbyt chory", ej Chcą nauczyć mnie pokory, wiesz Nie nauczą mnie pokory Chcą pobić mnie, będą bić pokłony [Outro] Chcą pobić mnie, będą bić pokłony Chcą pobić mnie, będą bić pokłony Chcą pobić mnie, będą bić pokłony Chcą pobić mnie, będą bić pokłony Interpretacja piosenkiZnajdź tekst utworu Żabson - Wieża Bubble i wyszukaj Żabson.. Muzyka do numeru "Wieża Bubble" została .. Żabson "Wieża Bubble" - teledysk | Popkiller Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Żabson - Wieża Bubble [teledysk piosenki, wideo, youtube] Wykonawca: Żabson Album: NieKumam Data wydania: 2014-06-24 Gatunek: Rap, Polski Rap ..

:)Żabson - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.

Wieża Bubble.. Żabson - Wieża Bubble [Ref.]. Wieża Bubble.. Zaloguj się.. Najpopularniejsze piosenki; .. LetsSingIt jest bazą danych tekstów piosenek, tworzoną i zarządzaną przez ludzi takich jak Ty!. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Żabson wraz z tłumaczeniem.Tekst piosenki z WIEŻA BUBBLE ze Żabson: Wśród tych suk jestem jak świeży diabeł, Nie rozumiem ich słów jak od wieży Babel, Ty chcesz coś znów przeżyć .Find the lyrics for Wieża Bubble by Żabson on Rockol.. Najpopularniejsze od Żabson .. R.U.N .Chodź zawsze będziemy sami i tak iść chcesz mą drogą I tutaj nie jest drogo, nie, stara bieda piszczy Już w grobie jedną nogą, ręce do nieba wszyscy [Refren] Wracam na swą planetę bo już odleciał statek Gdzieś tam każdy zna ten refren i bass aż chce cię zmieść Nie wiem czemu tu jestem, już dłużej być tu nie chcęTekst piosenki [Intro] Frog-son, elo [Refren] (x2) Mówią wciąż "żaby styl jest zbyt chory", ej Chcą nauczyć mnie pokory, wiesz Nie nauczą mnie pokory Chcą pobić mnie, będą bić pokłony [Zwrotka 1] Ci co zmniejszyć chcą wartość moich dokonań Obcy dla mnie są tak jak Matt Pokora To jest szach-mat po pionach Bo ciągły haj mam w poziomachZobacz teledysk piosenki oraz zapoznaj się z tekstem, tłumaczeniem i interpretacją..

Floyd ...Żabson - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.

Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Gdzieś tam każdy zna ten refren i bass aż chce cię zmieść Nie wiem czemu tu jestem, już dłużej być tu nie chcę Więc wznieśmy się w powietrze, jako nowy gatunek Submit Corrections Writer (s): Mateusz Zawistowski, Ryszard Wydrych AZLyrics Z Żabson Lyrics album: "NieKumam" (2015) Do Ziomów Nowy Gatunek Wieża Bubble Pok0ra Lan Invisible Man DreamworkerWidzieć TEKST PIOSENKI z 105 piosenki z Żabson..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt