Dane przekrojowe angielski

Pobierz

25% specjalistów w branży zarobiło mniej, poniżej 4 180 złotych brutto.. analiza przekrojowa.. czasu PRESENT SIMPLE używa się, gdy chcemy poinformować o swoim bądź czyimś zwyczaju, przyzwyczajeniu, gdy mamy na myśli czynność powtarzającą się, często wykonywaną.Tłumaczenie słowa 'dane do faktury' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.dane przekrojowe; dane statystyczne; dane tabelaryczne; dane uwierzytelniające; dane wejściowe; dane wydzielone; dane wyjściowe; dane wynikowe; dane właściwe; dane zbiorcze; dania bezmięsne; dania gotowe; dania na zamówienie; dania z drobiu; danie; danie chińskie; danie dnia; danie główne; danie mięsne; Na portalu bab.la znajduje się również słownik polsko-angielski.Feb 15, 2021badanie przekrojowe - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Życie za granicą Wskazówki i porady, jak żyć za granicą Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu w innym państwie Więcej Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.. W styczniu br. mediana rynkowa wynagrodzenia tłumacza wynosiła 5 740 złotych brutto.. W badaniu oceniane są jednocześnie narażenie na czynnik ryzyka oraz stan chorobowy wśród przedstawicieli dobrze określonej populacji.Tłumaczenia w kontekście hasła "danych jednostkowych dane" z polskiego na angielski od Reverso Context: Państwa Członkowskie przekazują Komisji (Eurostat) w formie zbiorów danych jednostkowych dane przekrojowe i dane dotyczące zmian w czasie, które zostały w całości sprawdzone, zredagowane i przypisane w stosunku do dochodu.dane przekrojowe Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-angielski słownik bab.la..

badanie przekrojowe.

- cross-sectional study, synchronic study, cross-sectional examinationPaństwa Członkowskie przekazują Komisji (Eurostat) w formie zbiorów danych jednostkowych dane przekrojowe i dane dotyczące zmian w czasie, które zostały w całości sprawdzone, zredagowane i przypisane w stosunku do dochodu.przekrojowe po angielsku słownik polsko - angielski.. Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. przekrojowo.Stany w USA - zestawienie najważniejszych danych; Średniowiecze - charakterystyka epoki, definicja naj.. Procedury te oczywiście nie opiszą wszystkich możliwych przypadków w sposób wyczerpujący , ale mogą służyć za punkt początkowy dla przypadków trudniejszych.Dane panelowe, znane również jako dane podłużne lub przekrojowe dane szeregów czasowych w niektórych szczególnych przypadkach, to dane, które pochodzą z (zwykle małej) liczby obserwacji w czasie na (zwykle dużej) liczbie jednostek przekroju, takich jak osoby , gospodarstwa domowe, firmy lub rządy.. Sprawy organizacyjne Przedmiot ekonometrii Definicja pojęcia Typy danych Związek przyczynowo-skutkowyWiele przetłumaczonych zdań z "przekrojowe" - słownik angielsko-polski i wyszukiwarka milionów angielskich tłumaczeń..

Co znaczy i jak powiedzieć "badanie przekrojowe" po angielsku?

Problem polega na tym, że w literaturze publikowane są niewystarczające dane z badań obserwacyjnych w porównaniu z wynikami badań przekrojowych.badanie przekrojowe po angielsku słownik polsko-angielski badanie przekrojowe tłumaczenia badanie przekrojowe Dodaj cross-sectional study Badania przekrojowe wskazują na odwrotną zależność pomiędzy wagą a poczuciem własnej wartości i wyobrażeniem o wyglądzie swojego ciała, szczególnie u młodzieży.Mar 1, 2021Tłumaczenia w kontekście hasła "przekrojowe" z polskiego na angielski od Reverso Context: Internet przedmiotów zostanie skoordynowany jako zagadnienie przekrojowe.Jun 8, 2020"przekrojowy" po angielsku volume_up przekrojowy {przym.. Są to dane statystyczne, tłumacz angielski online może zarobić tyle, ile chce.Tłumaczenia w kontekście hasła "Dane dotyczące zmian" z polskiego na angielski od Reverso Context: Dane dotyczące zmian w czasie mogą pochodzić z badań przekrojowych zawierających próby rotacyjne, kiedy to badania nad jednostkami raz wybranymi są kontynuowane, lub z badań panelowych;Musisz przetłumaczyć "BARDZIEJ PRZEKROJOWE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. PLApr 4, 2022Badanie przekrojowe, badanie częstości choroby, badanie rozpowszechnienia choroby - rodzaj badania naukowego mającego na celu opis pewnego stanu lub zjawiska w określonym czasie..

Przykładowe zdania: W tym celu przeprowadzono badanie przekrojowe.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BARDZIEJ PRZEKROJOWE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. 8% badanych posługuje się dwoma językami.. Podobne angielskie tłumaczenia dla słowa "dane przekrojowe" dane rzeczownik English data details facts figures data dane wyjściowe rzeczownik English output dane właściwe rzeczownik English payload dane uwierzytelniające rzeczownik English credentials dane logowania rzeczownik English login details credentials dane wejściowe rzeczownik EnglishTłumaczenie "badania przekrojowe" na angielski.. Może Cię też zainteresować wyszukanie tych słów: przekrojowy.. Przejdź do słowniczka zwrotów Wisielec Wisielec Chcesz pograć?Dane ogólne Jak pokazały wyniki badania, 40% osób w nim uczestniczących deklaruje dobrą znajomość jednego języka obcego.. Procent osób uczestniczących w Ogólnopolskim Badaniu WynagrodzeńPERSONAL DETAILS - DANE PERSONALNE surname (GB), last name (USA) - nazwisko family name - nazwisko rodowe maiden name - nazwisko panieńskie (first) name - imię address - adres place of birth - miejsce urodzenia date of birth - data urodzenia to come from… - pochodzić z… marital status - stan cywilny married - żonaty, zamężna single - stanu wolnegoLiteratura po angielsku Forma egzaminu Egzamin pisemny Czas trwania 90 minut i zawiera ..

Dlaczego Szekspir jest nazywany dramaturgiem wszech... PRL za czasów Gomułki, najważniejsze informacje i wy...Ile zarabia tłumacz angielskiego?

Tyle samo, 25% fachowców, mogło liczyć na więcej niż 7 300 złotych brutto..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt