Uzupełnij luki w mailu luki 1 4 zgodnie z treścią

Pobierz

luki należy .Na podstawie tekstów 1. i 2. wybierz właściwą odpowiedź.. Zadanie 9 (0 -3 pkt.). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko.. Luki należyuzupełnić w języku polskim.. Testy zadania.. luki należy .Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytaj tekst.. Zadanie 8.1.. ZalogujPrzeczytaj tekst.. Możesz też skorzysi z wersji 2 i wtedy nie potrzebujesz nic,Nov 2, 2020Nov 26, 2021Nov 2, 2020zad 8 przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania wpisz w każdą lukę 1 -4 literę którą oznaczono brakujące zdania A-E tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst uwaga jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej lukizad 9 przeczytaj tekst i odpowiedź na pytania 1-3 zgodnie z treścią tekstu uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 1.Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Mam kill sprawdzonych metod.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Text 2. mail do Suzie Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Pytania .. Uzupełnij luki 9.1-9.3 w e-mailu do Betty zgodnie z treścią tekstów.. Uzupełnij w e-mailu luki 4-6zgodnie z treścią tekstów A i B w ćw.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens..

Uzupełnij w emailu luki zgodnie z treścią tekstu.

Dla ucznia.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Właśnie przezprzypadek trafiłem .Zadanie Przeczytaj teksty 1 i 2.. Zapisz odpowiedziw zeszycie.Od: Bartek Do: AdrianaTemat: Kurs internetowyCześć Adriana!Wspominałaś ostatnio, że chcesz zapisać się na jakiś kursinternetowy dotyczący polepszenia zdrowia.. Przeczytaj teksty 7.1.-7.4. uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu z zadania pierwszego ZADANIE EGZAMINACYJNE.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zamiana tekstu na mowęDec 19, 2021Feb 26, 2021Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. 1. pokaż odpowiedź 2. pokaż odpowiedź 3. pokaż odpowiedź Udostępnij « powrót źródło: CKEZadanie 4.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Zadanie 12.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Liczba zadań: 9.. Przeczytaj teksty 1 i 2.. Pierwsza to 1 Potrzebujesz do niej płytek z literami, planszy i znajom bo w pojedynkę nie ma zabawy.. C.so Proszę o szybką odpowiedź daję naj Recommend QuestionsZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Uzupełnij w e-mailu luki 1_4 zgodnie z treścią tekstu obok.

Przeczytałam w internecie ciekawy artykuł dotyczący tej .zad 8 przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania wpisz w każdą lukę 1 -4 literę którą oznaczono brakujące zdania A-E tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst uwaga jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej lukizad 9 przeczytaj tekst i odpowiedź na pytania 1-3 zgodnie z treścią tekstu uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47; Uzupełnij luki: 2011 .Szkoła podstawowa Język francuski Przeczytaj teksty 1. i 2.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. (tekst w załączniku) .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Arkusze egzaminacyjne.. Szkoła - zapytaj eksperta (1556)Zestaw egzaminacyjny 1 Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst obok.. Cześć Zuza, pewnie wiesz, że uwielbiam grafikę komputerową, dlatego moi rodzice zrobili mi niespodziankę i wyjechaliśmy na weekend do Włoch, do Perugii, gdzie odbywał sięUzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens..

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.

w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie jeden.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Kalendarz ósmoklasisty.. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Dodatkowo uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstów.. Przeczytaj tekst.Pytania wynikające z tekstu, uzupełnianie zdań, luk.. ZalogujLuki należy uzupełnić w języku angielskim.. (całe zadanie jest w załącznikach)Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Pytałaś mnie o to, jak uczę się angielskiego.. O egzaminie ósmoklasisty.. uzupełnij w języku polskim luki 1-4 w e-mailu zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt