Liczebniki po angielsku test online

Pobierz

Wyślij.Więcej ćwiczeń dla Liczebniki główne - Cardinal Numbers: 0920.. Jak myśleć o czasie?. Tworzymy regularnie, dodając końcówkę -teen (-naście).. Lista ćwiczeń .. Więcej ćwiczeń dla Odległość, prędkość, procenty, wyniki i inne liczebniki angielskie: 0917.. Liczby od 0 do 12 Tych liczb musisz nauczyć się na pamięć.. Test: Jak myśleć o czasie?. Miesiące po angielsku; Miesiące po angielsku skróty;Ćwiczenia online; Ćwiczenia muzyczne; Czasy angielskie; Struktury; Gramatyka; Kłopotliwe zagadnienia; Wypracowania; Dla początkujących; Kursy .. ż czy rz O rety!. Jesteś tutaj: Home .poziom ćwiczenia: intermediate.. W razie problemów, zapraszamy do naszego opisu liczebników w angielskim.. Wybierz zagadnienie i przetestuj się:Test angielskiej pisowni i słówek dla liczb: 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, milion, miliard, bilion, biliard, trylion O nas • Witryny Grupy • Reklama, redakcja • International Group • Patronat • Studentnews.plTesty i ćwiczenia online utrwalające prawidłowe stosowanie liczebników w języku angielskim.. - Jaka to liczba?. test zwykły test + podpowiedzi test wyboru wyniki.Poniżej znajdziecie liczby po angielsku od 1 do 100, 1000 i jeszcze dalej, oraz zasady ich tworzenia.. Rozpocznij test.. 0 35 5.Ta strona korzysta z ciasteczek, aby swiadczyc uslugi na najwyzszym poziomie.. Podsumowanie..

Nauka języka angielskiego online.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test: Liczebniki.. Teoria, przykłady, testy i ćwiczenia w internecie.. Na początek sprawdzę czy znasz podstawowe rzeczy takie jak: Czym jest Licznik?. Egzamin wstępny: Podstawowe czasy .. C: zwięzłym opisem postaci.Liczebniki angielskie - ćwiczenia online.. - Test do rady - Liczebniki do 20 - Angielski liczebniki od 0 do 10 .. Liczebniki po angielsku od 1 do 15.. Daty po angielsku są trudne, ponieważ w wielu miejscach (różne strony www) podawane są sprzeczne informacje.. 18 - eight teen.Postać na statku - Liczebniki od 1 do 20 (angielski) - Liczebniki po ang od 1 do 20.. Testy i ćwiczenia online utrwalające prawidłowe stosowanie liczebników w języku angielskim.. Dopasuj liczebniki Znajdź par .Klasa 6 Angielski.. Ordinal Numbers - Liczebniki porządkowe Ustawianie w kolejności.. Klasa 5 Polski.. Z tego powodu, wiele osób nie ma pojęcia jak powiedzieć np rok 2000 i mówi 2 thousand, co oczywiście jest źle.. Kurs dla początkujących; .. Uzupełnij zdania podając przymiotniki w stopniu najwyższym.. Brakujące słowo.. A: częścią mowy.. test o liczebnikach.. angielski słownik frezeologiczny - cz08 Test.Angielski - gramatyka stopniowanie przymiotników - stopień wyższy.. Opis gramatyki: Odległość, prędkość, procenty, wyniki i inne liczebniki angielskie..

Liczebniki porządkowe po angielsku ćwiczenia.

Należy tylko zwrócić uwagę na różnice w pisowni w przypadku "three - thirteen" oraz "five - fifteen".. Lekcja 21.. Write the numbers in words.Angielski Liczebniki 1 20 Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'angielski liczebniki 1 20': 10000+ NUMBERS 1-20 (Liczebniki 1-20) Połącz w pary wg Leeloo83 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Angielski LICZEBNIKI 1-20 Połącz w pary wg Indraa LICZEBNIKI 1-20 Znajdź parę wg Indraa Liczebniki od 1 do 20 (angielski) Połącz w paryInteraktywne ćwiczenie online z angielskiego - Liczebniki porządkowe.. Twoim zadaniem jest wpisanie słownie liczebnika.Daty po angielsku są trudne, Niezarejestrowany - 03/31/2016 - 15:23.. Ćwiczenie sprawdza Twoją wiedzę z zakresu liczebników angielskich.. Testy i ćwiczenia online na każdym poziomie zaawansowania.. Na ich bazie tworzy się później kolejne, większe liczby.. Wybierz poprawną formę (liczebniki porządkowe).. Klasa 2 Klasa 3 Angielski.. Język angielski dla początkujących.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Angielski liczebniki od 1 do 10; Angielski liczebniki od 11 do 20; Angielski liczebniki od 10 do 100; Objaśnienia Objaśnienia gramatyczne - Liczebniki.. Również nauka poprawnej wymowy.Testy i ćwiczenia online utrwalające prawidłowe stosowanie liczebników w języku angielskim..

Test: Nazwy czasów po angielsku .

1880.Więcej ćwiczeń dla Liczebniki porządkowe - Ordinal Numbers: 0916.. Klasa 4 Angielski.. Ale są blogi, które piszą że jest to .Poza nauka slowek, znajdziesz w dziale j.angielskiego w naszym serwisie takze inne ciekawe materialy.. B: najmniejszym dźwiękiem mowy.. - Liczymy po angielsku Liczby - Numbers 1-12 - Test pisowni słówek Liczby - Numbers 1-12 - Krzyżówka online // Do wydruku // Rozwiązanie Liczby - Numbers 1-12 - Wykreślanka Wierszyki i piosenki Wierszyki angielskie dla dzieci - POTATOESLiczebniki od 13 do 19.. 0 - zero 1 - one 2 - two 3 - three 4 - four 5 - five 6 - six 7 - seven 8 - eight 9 - nineLiczebniki porządkowe po angielsku ćwiczenia.. Wyślij.. Wyślij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt