Jak odzyskać usunięte notatki iphone

Pobierz

Wybierz miejsce docelowe przechowywania odzyskanych notatek z iPhone'a 5.. Wszystkie skasowane w ciągu ostatnich 30 dni notatki znajdują się w tym folderze.. Usunięte notatki zostaną przywrócone w ciągu kilku sekund.Jak odzyskać usunięte notatki na iPhone bezpośrednio Wsparcie dla odzyskania usuniętych / znikniętych 20 + typów treści iOS, w tym notatek, kontaktów, historii połączeń,.. Odzyskiwanie usuniętych danych iOS z przypadkowego usunięcia, jailbreak, uaktualnienia systemu iOS lub dowolnej.. Krok 3: Naciśnij przycisk "Przenieś do…", aby odzyskać usunięte notatki z iPhone'a do folderu docelowego.Co zrobić, jeśli wcześniej nie utworzono żadnych kopii zapasowych lub nie chcesz stracić bieżących danych podczas odzyskiwania notatki iPhone'a z kopii zapasowej?. Jako przykład bierzemy iPhone 5.. Zastanów się, ile razy warto mieć w kieszeni dyktafon - na przykład podczas wykładu lub rozmowy kwalifikacyjnej.Wybierz kartę Widok i pozycję Usunięte notatki.. Pobierz i zainstaluj Tipard iOS Data Recovery na komputerze z systemem Windows lub Mac.. Krok 1.. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski "Zasilanie" i "Dom" przez dokładnie 10 sekund.. Wybierz "Odzyskać z iCloud kopia zapasowa pliku" Kiedy już uruchomić ten program do odzyskiwania notatki iPhone.. Gdy jesteś tutaj, widać wszystkie pliki kopii zapasowych dla kopia zapasowa urządzeń iOS.Metoda pierwsza: Jak bezpośrednio skanować i odzyskiwać usunięte notatki iPhone'a z iPhone'a 1..

Krok 2 Odzyskaj notatki z iPhone'a.

Jeśli usunięte notatki znajdują się w tym miejscu, kliknij prawym przyciskiem myszy kartę strony, którą chcesz przywrócić, a następnie użyj polecenia Przenieś lub kopiuj, aby umieścić notatki w ich pierwotnej lokalizacji.Jak przywrócić usunięte notatki z iPhone'a z folderu ostatnio usuniętych notatek: Uruchom aplikację do notatek na iPhonie, a następnie wyświetl folder notatek w etykiecie ("<") w lewym górnym rogu.. Krok 2.. Kroki, jak odzyskać usunięte notatki na iPadzie za pomocą aplikacji Notes: Krok 1 Aby rozpocząć, otwórz aplikację Notatki na iPhonie i dotknij opcji Foldery.Część 2: Odzyskaj usunięte notatki prosto z iPhone'a Rozwiązanie 1: Odzyskaj usunięte notatki z "Ostatnio usuniętego folderu" Istnieją dwa sposoby na odzyskanie usuniętych notatek w zależności od tego, jak zaginęły z iPhone'a.. Kliknij przesuń w lewym dolnym roguJak odzyskać usunięte notatki na iPhone Uruchom dr.fone na komputerze, a następnie podłączyć iPhone za pomocą kabla USB.. 4 Wybierz folder, w którym chcesz przywrócić usuwane notatki.. Notatka zostanie przeniesiona do folderu Notatki.. Zwolnij przycisk "Zasilanie" i trzymaj przycisk .Dzięki temu możesz znaleźć usunięte notatki na iPhonie i odzyskać je, jak chcesz.. Do czego służy ten rejestrator?. Podobnie w Galerii ten folder zawiera wszystkie ostatnio usunięte notatki, które pozostaną tam, dopóki trwale nie usuniesz wszystkich plików w nim .Możesz znaleźć wszystkie zeskanowane dane, w tym usunięte notatki iPhone'a..

Potrząśnij iPhonem, aby odzyskać usunięte notatki.

Pobrać notatki głosowe za pośrednictwem kopii zapasowej iTunes do iPhone 5 / 5C/5/4S/4/3GS.. Możesz odzyskać "Ostatnio usunięte" notatki z folderu o tej samej nazwie w aplikacji Notes, która jest wstępnie zainstalowaną aplikacją na iPhone'a, która działa jak bardzo prosty edytor tekstu.Krok 1: Otwórz aplikację Notes na iPhonie, przejdź do folderu "Ostatnio usunięte" w iPhonie.. Wybierz właściwą notatkę i kliknij ją, a następnie wybierz opcję Odzyskaj.. Gdy zauważysz, że Twoje notatki zostały usunięte lub utracone, najpierw sprawdź folder "Ostatnio usunięte".Możesz odzyskać usunięte notatki z iPhone'a za pomocą aplikacji Notes lub kopii zapasowej w iCloud , jeśli przypadkowo usunąłeś potrzebną notatkę.. Następnie możesz cofnąć usuwanie notatek na iPhonie.. Apple zawiera wbudowany cyfrowy dyktafon w telefonie iPhone.. Podgląd i wybierz polecenie notatki, które chcesz przywrócić i kliknij przycisk "Odzyskać".Wybierz folder Mój iPhone > Ostatnio usunięte.. Zawiera wersję testową, aby spróbować za darmo.. Wybierz usunięte notatki, które chcesz odzyskać z zeskanowanego wyniku, sprawdź pliki i kliknij przycisk "Odzyskaj", aby je zapisać.Wybierz określone notatki iPhone'a w oknie podglądu w prawym okienku..

Wybiórczo odzyskać iPhone notatki z iCloud kopii zapasowej .

Twój iPhone będzie bezpieczny, a usunięte notatki iPhone'a zostaną odzyskane w ten sam sposób.Znajdź i zaznacz notatki iPhone'a, które chcesz przywrócić, a następnie kliknij "Odzyskaj", aby odzyskać usunięte notatki z iPhone'a.. Nie tylko iPhone, obsługuje również wszystkie iPad i iPod touch 5/4.. Podłącz iPhone'a do komputera, aby znaleźć notatki do odzyskania.Jak odzyskać notatki głosowe z iPhone'a.. Istnieją trzy tryby odzyskiwania danych iPhone'a i domyślne Odzyskaj z urządzenia iOS jest.. Krok 2: Naciśnij przycisk "Edytuj" w prawym górnym rogu, aby wybrać usunięte notatki z folderu.. Telefon powinien być rozpoznany dość szybko.. Krok 2.. Jeśli zastąpisz ważne notatki nowymi lub zepsujesz ważne notatki, wystarczy potrząsnąć telefonem iPhone.Przywrócić usunięte notatki z telefonu iPhone Teraz program wyświetli wszystkie pliki w telefonie.. Wybierz ostatnio usunięty folder.. Aby odzyskać notatkę bezpośrednio do folderu innego niż Notatki, przeciągnij ją z folderu Ostatnio usunięte do innego folderu.Wybierz tryb odzyskiwania usuniętych notatek na iPhone'ie.. Wykonaj poniższe kroki, aby przejść do trybu skanowania.. Następnie zarejestruj konto iCloud.. W pierwszym oknie za dr.fone wybrać "odzyskiwanie danych", a następnie kliknąć na "Odzyskać z urządzenia iOS".Odzyskiwania skasowanych notatki głosowe bezpośrednio skanując iPhone 4/3GS..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt